Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehetek rosszkedvű pár...

Miért lehetek rosszkedvű pár napja, ha alapból boldog vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanság nem örülök semminek, sokszor flegmázok emiatt pl apával, idegesít stb. Társaságban (baráti körben) nem látszik rajtam, akkor nevetgélünk, nekik is mondtam hogy pár napja búvalb***ott vagyok🤣 pl tökre örültem hogy végre elballagok, vége a sulinak stb. Most meg nem örülök neki annyira. Ugyanez mással is ígyvan mostanság. Csomó mindent elfelejtek, stb.

Kár hogy az érettségi napjai előtt kezdődik. Elég keveset aludtam mostanság, lehet az a baj? Sokan a magnézium szedését ajánlják.

Feszkó az érettségi miatt csak minimális van bennem, úgyvagyok vele hogy ráérek majd ott, helyben izgulni.

Alapból életvidám vagyok, stb Mi lehet a gond?🤔


2019. máj. 4. 18:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Most pl. Tok vidam vagyok, remelem nem vagyok skizo🤣
2019. máj. 4. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem skizo vagy, a hangulatingadozás életkori sajátosság a Te korodban.

Amikor jön a depi, mindig gondolj arra: ez csak kémiai dolog, nincs rá okom, és rázd le magadról.

Az érettségi miatt pedig ne is parázz, nagyobb a füstje, mint a lángja, mindenki át tud menni rajta.

2019. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,hasznosnak talaltam-ment a zold pacsi:)
2019. máj. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!