Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol tudnék ismerkedni nárciszt...

Hol tudnék ismerkedni nárcisztikus emberekkel?

Figyelt kérdés
Lehet baráti kapcsolat,vagy szerelmi. Hol vannak?
2019. máj. 5. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyakorin, aki balázskázik és kamu kérdéseket kiált, mint más farkast, na azokra írj privit, Tutti megtalálod magadnak a közönséget.
2019. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2019. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz nárcisztikus emberekkel ismerkedni? Nekem pont az a bajom, hogy mindig belefutok ilyenekbe... :D
2019. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Baráti, viccelsz? Arra nincs szükség :)


Szerelmi? - Igen, de meg kell felelni egy mércének (nem szépségre gondolok), inkább magabiztosságra, harci szellemre, és túlélési ösztönre.

28/F

2019. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exemet tudom ajánlani.... mindennemű kapcsolatra hajlandó
2019. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nemű vagy.
2019. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Adjak 1 telefonszámot? Volt feleségem ilyen, de vigyázz, 1-2 hónap utána azt se tudod, fiú vagy vagy lány, s a maradék önbecsülésed is lehúzhatod a wcben...
2019. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél nárcisztikus emberrel megismerkeni ha szabad kérdeznem? Amúgy biztos hogy van az ismeretségi körödben, csak nem látszik rajtuk. Ahoz nagyon közel kell állj hozzá. És főleg ha szereted akkor akár évek tehetnek el mire rájösz ki is ő. De vannak más módszerek is hogy előcsalogasd a jellemét anélkűl hogy szoros személyeskapcsolatban állsz vele, viszont ezt most nem tudom leíni. Lényeg hogy kell egy taktika, terv, ki kell provokàlni hogy azt érezze veszélyt jelentesz egójára. De én ezt nem ajánlanám. Még egy egészséges embert is a padlóra tud küldeni. Kisebb pszichés zavarokkal akár csak egyszerű kimerűltség legyen az, kész lelki öngyilkosság ilyen emberel akarattal kezdeményezni bármi felé kapcsolatot.
2019. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!