Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak sokan belehalni,...

Miért akarnak sokan belehalni, ha esik az eső?

Figyelt kérdés

Ok, ha 5 napja esik, már gáz, persze, de komolyan néha akkora ügyet csinálnak belőle,sirànkoznak stb

Mi lenne, ha nem is esne? Örülnének, ha elsivatagosodnánk a g..cibe?



2019. máj. 5. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
És miért kell azért hisztizni, ha másoknak nem tetszik az eső?
2019. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Én nem attól készülök ki, hogy esik az eső, akár több napon át. Hanem attól, hogy márciusban és áprilisban volt több nap nyár, most meg kb olyan, mintha ősz végén járnánk május elején. Engem az állandó, hirtelen változás készít ki, már fizikailag is rosszul vagyok tőle.
2019. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg süt a nap az a baj :)
2019. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2-es ezt aláírom, jogos..
2019. máj. 5. 21:17
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Ausztriában pedig esik a hó, szóval örülnék neki ha csak az eső esne, szuper ez az időjárás, kíméljük legalább mi a környezetet.
2019. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Igazából már mindegy mit csinálunk, az éghajlat szét lett bszva.

Nem esik eleget. Szóval én speciel, bár nem szeretek vizes lenni, ha megyek valahova, üdvözöltem az esőt, és nem bánom, hogy napokig kitart. Az idei elő-nyárnak meg nagyon nem örültem, mert nem normális időjárás. Mármint egykor nem volt az. Már mindegy.


Viszont nincs hideg, szóval annyira nem is gáz, tegnap és ma is voltam sétálni, esernyő nélkül, bőrkabátban (az ugye nem ázik át.) Nem különösebben zavart.


De divat sírni minden időjárás miatt. Ha túl meleg van, az a baj. A esik, az a baj. Ha fúj a szél, az a baj. Ha hideg van, az meg már apokalipszis.


Komolyan, annyira hülyék az emberek, hogy arra nincs szó, se több szóból álló kifejezés.

2019. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
2-es és kérdező, májusban esik a legtöbb eső, nem ősszel..
2019. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy mikor esik, akármikor esik, picsognak, leesik 2 csepp és már lekonyul a szájuk meg beszarnak, hogy most mi lesz. Egy sima esőtől...
2019. máj. 5. 21:37
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Télen hiszti megy a hideg miatt, mindenhol 25 fok és afölé fűtés és nulla szellőztetés. Mindenki mindig meg akar fagyni.


Nyáron temetik az egész lakosságot.


Ha borult az idő (még eső nélkül is), akkor már sokan kórusban sírnak, hogy de rossz idő van, még a kedvük is rossz.


Munkatársam a héten már 15 fokban sírt, hogy hideg van, amikor 20 fok volt, de fújt a szél, akkor meg azért, mert fázik a széltől.


Én amúgy valahogy pont olyan vagyok, hogy mindegy, milyen idő van, csak azért szellőztessék a zárt helyeket (nem állandóan, de elégséges mértékben), legyen oxigéntartalma a levegőnek.

Nagyon unom az állandó hisztit.

Néha tényleg úgy érzem, mintha mindenki az időjáráson hisztizne, bármilyen is legyen az.

2019. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Tanúsítom. Minden kibszott reggel a női öltözőben, ha eső vagy szél van, akkor megy a picsogás. Soha se jó az, ami épp van, max a kellemes tavaszi napok. De akkor meg reggel van hiiideeeeeg meg hűűűűvőőőőős *ide képzeljetek affektáló, picsogó hangokat*.

Nem, komolyan. Agyrém. Megértem, miért született a kérdés.

2019. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!