Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a kos férfi egy párkapc...

Milyen a kos férfi egy párkapcsolatban? Mennyire hűséges?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg??

2017. jan. 26. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire. Menekülj!
2017. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom,hogy hűtlen,és miután ki derül a dolog még szereti a másik félre hárítani a dolgot ,és a másikat okolni a saját hibája miatt . De embere válogatja,gondolom.
2017. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne ezek alapján határozd meg! Szereted, vagy nem? Különben is, lehet, hogy pl a te kosod a kivétel valami alól, ami mondjuk 10 kosra igaz, de egy 11.-re már nem. Szerintem kár így általánosítgatni, a szerelem elsősorban és főleg érzelmi dolog. Akkor kezdhetnél el gondolkodni, ha tudod, hogy van valamilyen rossz tulajdonsága, és hogy azzal együtt, azzal a konkrét rossz jellemvonással, szokással is el tudnád -e őt fogadni, tudnál-e vele élni, tudnád-e őt szeretni, ahogy van. De szerintem párkapcsolatnál nem kell a sztereotípiákra alapozni. Hazavághatja a kapcsolatot szerintem, úgyhogy szerintem most ilyeneken ne rugózz.
2017. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
A Kos férfi a hűtlenség mintapéldája. :) Más kérdés, hogy a szó minden értelmében nagyon Férfi, és vele lenni egy valóra vált álom. És ezt saját tapasztalatból mondom :) Álmaim pasija Kos, de nem tudok olyan nőjéről, akit ne csalt volna meg.
2017. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Majd ezt pont egy horoszkóp szerinti általánosítás fogja eldönteni mi?
2017. jan. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Kos vagyok, es sose csaltam meg a parom,huseges vagyok
2017. jan. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Barbi04141997 válasza:
Ez nagyon nagy hülyeség nem mindenkire illik a csillagjeggyel egybekötött baromság hogy pl, a kos fejjel megy a falnak stb, én kos vagyok de még soha nem találtam hogy hasonlítanák egy kos viselkedéséhez. 18L
2017. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%

Hűséges. A kos mindig hűséges.

Bízz bennem! Értek hozzá.

2017. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
A kos ahhoz hűséges, akihez érdemes.
2017. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó . Hogy érted azt hogy " A kos ahhoz hűséges, akihez érdemes." ? Hogy lehet elérni hogy egy kos férfi hűséges maradjon ?
2017. jan. 28. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!