Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18f, meg akarok változni,...

18f, meg akarok változni, hogyan/hol kezdhetném?

Figyelt kérdés
Elegem van már, hogy mióta élek, állandóan elnyomnak, csesztetnek, kiközösítenek. Pár haverom, barát barátnőm azt mondja, nincs velem baj, jófej vagyok, de mégsem beszélnek velem szívesen a legtöbben (szinte senki, most középiskolában is ki voltam közösítve a rengeteg hülye pletyka miatt). Hol kezdhetnék el megváltozni?
2019. máj. 8. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek megváltozni, ha úgysem felelhetsz meg mindenkinek? Ígyis, úgyis lesz 1-2 ember, aki beléd köt ezért vagy azért.

Légy olyan, ahogy jól érzed magad. Nem kell megváltozni, tarts ellen másoknak.

Szerintem inkább legyen 1-2 ember, aki önmagadért szeret, mintsem egy rakat hamis próféta.

Különben is, ha valaki mások miatt gyökeresen változik, akkor szürke ember lesz, unalmas, átlag maszlag.

2019. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is megszerettem volna változni kb egy fél éve. Szerintem változtam is és mások szerint is. Nekem az vált be hogy nem érfekelt más viselkedése hogy hogy beszél hozzám vagy ha nem beszél hozzám egyszerüen leszartam mindenki véleményét és azokat akik nem emberien viselkedtek velem.
2019. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj hogy ha stresszhelyzet van, pl kritizálni kezdenek, elkezdek dadogni, remegni meg ilyenek. Ezt nagyon szeretném kezeltetni, de pszicho azt mondta, majd kinövöm (pl).
2019. máj. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!