Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valami rossz dolog ér,...

Ha valami rossz dolog ér, szoktatok arra gondolni, hogy lehetne rosszabb is?

Figyelt kérdés

Ma nagyon nagyot csalódtam valakiben, teljesen padlóra kerültem a dolog miatt, pláne, hogy ezek után még júliusig heti szinten látnom kell az illetőt, és úgy tenni, mintha minden rendben lenne.

Nem vagyok bőgőmasina, de otthon emiatt még kicsit sírtam is. Aztán elkezdtem arra gondolni, hogy mennyivel rosszabb is lehetne, ha emellé még pl elbukom a teljes megtakarításom, kiderül, hogy súlyos beteg vagyok, és még egy kocsi is elüt hazafelé. Milyen szerencsés vagyok, hogy ma csak az történt, ami történt, nem sokkal több rossz dolog.

Úgyhogy azóta egész nyugiban vagyok, már nem érzem akkora tragédiának, mint délután.


2019. máj. 8. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen:)
2019. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez fa***ság... Attól, hogy azon gondolkodom, hogy „Juhú nem csapott el egy kamiooooon”, nekem semmivel sem lesz jobb
2019. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érzelmes ember vagyok, ha valami rossz ér, a padlóra küld.

Abban a pillanatban nem hat meg, hogy lehetett volna rosszabb is, ahogy az se, hogy másnak még rosszabb, vagy Afrikában éheznek.



Utólag van, hogy megnyugtat a tudat, hogy lehetett volna rosszabb.

Bár utólag is inkább az nyugtat meg, hogy "ennek így kellett lennie", így ismerhettem meg XY-t, így tanulhattam ebből és abból; így jutok később egy lehetőséghez, amire akkor viszont még nem lettem volna képes

2019. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod van az illetővel,akit hetente látod?
2019. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nekem van vele bajom, hanem neki velem. Barátok voltunk, csak most ok nélkül (vagy legalábbis én nem tudom az okát) haragszik rám.
2019. máj. 8. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!