Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindkettő dolog tolakodó ezek...

Mindkettő dolog tolakodó ezek közül? Melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés

1. Ha valaki facebookon ismeretlenül ráír valakire váratlanul, akit már látott valahol, vagy hallott róla, és próbál vele haverkodni a chaten.

2. A való életben, utcán, tömegközlekedési eszközön, iskolában leszólítani valakit spontán akit az ember nem ismer, és úgy próbálni vele megismerkedni, összebarátkozni.


Ezek közül mindegyik tolakodó, egyik se elfogadott az embereknél?


2014. nov. 26. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Számomra ebből az első elfogadott, a második viszont az esetek 80%-ban idegesít. Általában buszon, utcán én mindig rohanok, vagy zaklatott, ideges és fáradt vagyok, szóval nem hiányzik, hogy egy idegen ember "szórakoztasson".
2014. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem tolakodó. Tolakodónak akkortól számít, ha a másik fél az első közeledést elutasítja, és a kezdeményező fél ezt nem veszi tudomásul.
2014. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leszólítással önmagában még semmi gond, attól válik tolakodóvá vagy nem tolakodóvá, hogy mit akar elérni a másiknál, illetve figyelembe veszi-e annak visszajelzéseit.

Engem már szólítottak le a vonaton úgy, hogy azóta is tartjuk a kapcsolatot.

2014. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!