Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az hogy normálisan...

Mért van az hogy normálisan rá írsz valakire és utána többen rád írnak fenyegetően még olyan is akinek semmi köze hozzá? Vajon hová süllyed még ez a világ?!

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan? Attól függ kinek és mit írtál!
2019. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Itt a gyakorikérdéseken mit vársz? A legtöbb hozzászólás olyan, hogy szándékosan rossz, egészségre káros, gyűlölködő, manipuláló, félrevezető tanácsokat írnak.

Itt a legtöbb ember gonosz. Most ez így lehet hülyén hangzik, de így van.

2019. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Neked a Gy.k. jelenti az egész világot? Vannak bajok...
2019. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem itt történt ez ismertem valakit és az ő lányának irtam de tényleg semmi rosszat aztán meg beszéltünk hogy nem akar beszélgetni se semmit én ezt el is fogadtam az nem is irtam neki aztán onnantól jöttek üzenetek meg stb de ezt már többször tapasztaltam életem során meg meg másoktól is halottam már ezt hogy rá irt valakira azt ugyan ezek voltak
2019. máj. 9. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Többször tapasztaltad? Biztos nem írtál valami nagyon hátborzongatót? Nőként olyan üzeneteket kap néha az ember, hogy eltudom képzelni, hogy egy esetleges barát vagy apuka leakar ütni.

Bemásolhatnád mit írtál a csajnak meg, egy kis hátértörténetet.

2019. máj. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem akarok nagyon részletezni de röviden és tömören ezt az előző kommnentbe leirtam de mondjuk én rá irok valaki hogy te ennek és ennek a lánya vagy vagy mondjuk lenne e kedved beszélgetni vagy valami és ha mondjuk nem akar akkor sosem értem mért nem lehet ezt nekem elmondani hogy bocs de nem és ne irj és akkor meg van beszélve de nem ha nem elküldi a beszélgetést vagy meg mutassa ennek meg annak és akkor jönnek az ilyen olyan üzik mostani esetnél a csajnak a munkahelyen a vezetöje vagy mi követett hol ott annak személynek mi köze hozzá de amint meg tudtam a csaj azért volt ilyen mert hallott valami pletykát de sokan meg se kérdik a másikat csak itélkeznek mint ha mindenki hibátlan lenne vagy nem tudom szóval egyszóval általában azért kapok fenyegetö üzeneteket mert mondjuk rá merek irni egy csajra tényleg normálisan irok de erre meg ez reakcio vagy az hogy annyival se tisztelik meg másik hogy bocs de ne irj vagy valami érted
2019. máj. 10. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se akarnék veled írásban kommunikálni. Egy érthetetlen katyvasz, amit írsz, összefolyik az egész. Tanulj meg központozni!
2019. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!