Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy ez az oldal...

Miért van az hogy ez az oldal is csak rosszindulatból áll?

Figyelt kérdés
Nos a kérdés a következő. Ugye ahogy nézem ez az oldal elég régóta fut. Ez jó. De azt nem értem azt itt lévő felnőtt emberek miért kötnek bele minden kérdésbe?Miért trollkodnak oda mindenhová? Hogy tudják magukat ezen egyének felnőtt embernek nevezni?

2019. máj. 10. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
A kérdezők is trollkodnak, nem csak a válaszolók.. én úgy látom gyakran, hogy normális kérdèsnél ritkább az ilyen trollkodás (bár nem állítom, hogy nem fordul elő ott is), viszont provokatív, vagy értelmetlen kérdéseknél teljesen érthető, ha kötekednek. Főleg ha a kérdező leírása is abból áll, hogy másokra mutogat, másokat kritizál...
2019. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Két válasz is van. Egyfelől nem csak felnőttek járnak ide, sőt szerintem a felhasználók többsége fiatal. Másfelől ez az internet, ahol mindenki a beteg vágyait és frusztrációját kiengedheti. Ez nem túl jó dolog de ez van.
2019. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Akkor nézzük... a kérdések nagy része kamu és trollkodás. A többi pedig: nyafogás mert nincs nőm, szűz vagyok, perverz vagyok. A maradék pedig teljesen triviális , fél másodperc alatt megoldható "probléma", a többire a Google is választ ad.

Egy idióta kérdésre olyan választ fogok adni, amin röhögni tudok.

2019. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 igazad van kérdező. Itt furcsa jelenségek szoktak lenni az egyszer biztos.
2019. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Rengeteg megkeseredett, magányos ember írogat ide és mindig borzasztó rossz tanácsokat osztogatnak elbizonytalanodott embereknek. Soha semmi megoldás pl. párkapcsolati nehézségekre, azonnal szakítás, hátatfordítás a családnak. Nagyon unalmas már ez a sok keserűség. A másik a gyerekvállalás téma. Na ott aztán összegyűlnek minden nap a ronda öreglányok mindenkit szidni.
2019. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Egyrészt úgy látom, hogy sok az unatkozó és elmebeteg ember. Ugyanakkor a jó tanácsot sem fogadják el, sokan a személyes indulataikat itt vezetik le és persze a "jobban tudók" is itt gyülekeznek.
2019. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Én már csak azt nem értem, hogy mi az oka annak, hogy minden áldott nap ki kell írnotok egy kérdést, hogy ezen az oldalon ennyire meg annyira taplók az emberek. Akkor ne járjatok ide, töröljétek ki a böngészőből az oldalt.

Most halál komolyan, pisztolycsövet tartanak a halántékodhoz, hogy ide felgyere?

2019. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan gyenge a moderáció és a szabályszegésnek nincs következménye. A Redditen minden témának külön moderátorai vannak és a szabályszegőket már az első kihágás után kitiltják. Itt orrvérzésig trollkodhatsz, mégse tiltanak ki. Egy db ember 4-5 accounttal szét tudja trollkodni az egész oldalt. Csoda, ha itt gyűlnek a trollok?

Persze az oldalnak jó is lehet a trollkodás, mert annál több a kattintás és a reklámbevétel.

2019. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek lelkiállapota, idegállapota.

Amiért neked tolják a bevásárlókocsit, amiért a 2 személyes járdán ketten szembe jövők nem engednek el, amiért eléd mennek a sorban...


A moderatúra is gyenge.

2019. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor már a kérdezőnek az is rosszindulat, ha leírják szép szavakkal, hogy téved és mennyire buta, tehát az igazat, amit ő nem lát, nem akar látni. Változtatni nem akar, eleve eldöntötte, hogy csak is a saját egója által elképzelt dolgot csinálja, mert azt hiszi, hogy az a jó, az a helyes, de azért erről megkérdezi az embereket, de a tanácsukat teljesen figyelmen kívül hagyja. Ha esetleg talál egy-két hozzá hasonló embert, akkor máris megnyugodott az egója, mert önvisszaigazolást kapott.
2019. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!