Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az "én...

Mi a véleményetek az "én megmondtam" típusú emberekről?

Figyelt kérdés
Biztos előfordult már veletek is, hogy elmeséltétek valakinek egy problémátokat, egy helyzeteteket, amit ők korábban ismertek és amikor nem jöttetek belőle ki jól, ők azt válaszolták, hogy "én megmondtam, hogy ez lesz!" A legbosszantóbb szerintem az egészben, hogy amellett, hogy ez egy elég illetlen és érzéketlen kijelentés (még ha igaz is), onnantól már hirtelen nem arról van szó, hogy minél előbb megoldódjon a nehéz helyzet, hanem ők kisajátítják a dolgot, onnantól róluk szól az egész történet. Ez a kijelentés egyáltalán nem old meg semmit, csupán egy egoista megjegyzés, ami talán még némi kárörvendést is hordoz magában. Ezért egy ideje már csak nagyon kevés emberrel osztok meg bizalmas és magánjellegű dolgokat, mert nincs szükségem hasonló beszólásokra, amikor úgyis nehéz helyzetben vagyok. Ti hogy vagytok ezzel, tapasztaltatok már hasonlót? F

2019. jan. 11. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem ezzel(is)terrorizál lelkileg az anyám férje.....

egyfolytában rettegésben élek az ilyen emberektől

2019. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23/L/N
2019. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:
30%
Ha minden második embertől ezt hallod akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, mert nem elég, hogy önfejű vagy(tanácsot kérsz majd nem hallgatsz rájuk), de sosincs a végén igazad...
2019. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen munkatársam, valóban kárörvendő majom volt az illető... Csa a távtartás lehet a megoldás. Amúgy az ilyennek is van gyenge pontja, èrdemes rá figyelni, szembesíteni vele.
2019. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"egy ideje már csak nagyon kevés emberrel osztok meg bizalmas és magánjellegű dolgokat" Örülök, h a felnövés útjára léptél. Minek terhelni őket a dolgaiddal? Neked nem jó, nekik nem jó, a kapcsolatotoknak nem jó. Hát akkor?

2019. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!