Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mi a véleményetek az "én megmondtam" típusú emberekről?

Biztos előfordult már veletek is, hogy elmeséltétek valakinek egy problémátokat, egy helyzeteteket, amit ők korábban ismertek és amikor nem jöttetek belőle ki jól, ők azt válaszolták, hogy "én megmondtam, hogy ez lesz!" A legbosszantóbb szerintem az egészben, hogy amellett, hogy ez egy elég illetlen és érzéketlen kijelentés (még ha igaz is), onnantól már hirtelen nem arról van szó, hogy minél előbb megoldódjon a nehéz helyzet, hanem ők kisajátítják a dolgot, onnantól róluk szól az egész történet. Ez a kijelentés egyáltalán nem old meg semmit, csupán egy egoista megjegyzés, ami talán még némi kárörvendést is hordoz magában. Ezért egy ideje már csak nagyon kevés emberrel osztok meg bizalmas és magánjellegű dolgokat, mert nincs szükségem hasonló beszólásokra, amikor úgyis nehéz helyzetben vagyok. Ti hogy vagytok ezzel, tapasztaltatok már hasonlót? F

jan. 11. 15:50  Privát üzenet  

A válaszok

Engem ezzel(is)terrorizál lelkileg az anyám férje.....

egyfolytában rettegésben élek az ilyen emberektől

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 11. 15:56 Privát üzenet
23/L/N

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 11. 15:56 Privát üzenet
nemaRendőrség nevű felhasználó válasza:

Ha minden második embertől ezt hallod akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, mert nem elég, hogy önfejű vagy(tanácsot kérsz majd nem hallgatsz rájuk), de sosincs a végén igazad...

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 11. 18:48 Privát üzenet
Volt ilyen munkatársam, valóban kárörvendő majom volt az illető... Csa a távtartás lehet a megoldás. Amúgy az ilyennek is van gyenge pontja, èrdemes rá figyelni, szembesíteni vele.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 11. 18:52 Privát üzenet

Kedves Kérdező!

"egy ideje már csak nagyon kevés emberrel osztok meg bizalmas és magánjellegű dolgokat" Örülök, h a felnövés útjára léptél. Minek terhelni őket a dolgaiddal? Neked nem jó, nekik nem jó, a kapcsolatotoknak nem jó. Hát akkor?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 11. 19:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a tafofil emberekről?
Mit gondolsz a babonás emberekről? Mennyire normálisak? Mennyire tanultak?
Mit gondoltok az olyan emberekről, akik folyamatosan kipróbálnak valami extrém sportot?
Egy ismerősöm folyton arra kér, hogy adjam el ismerősöknek vagy rokonoknak a termékeit. Már ezerszer megmondtam, hogy nem akarom, de nem érti meg. Mit tegyek?
Mit gondolsz az olyan emberekről akik beképzeltek, pedig nem különbek a többiektől de még is azt képzelik magukról?
Mit gondoltok a fákat ölelgető emberekről?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!