Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nagyképű ez a...

Miért ilyen nagyképű ez a generáció?

Figyelt kérdés
A 12-14 éves lányokon már 5 kiló vakolat van, kint van a fél s*ggük, nyolc mérettel nagyobb melltartót hordanak, felnőtt nőként SZERETNÉNEK kinézni,de közben eszük nincs. Beképzeltek, azt hiszik övéké a világ, szüleiket, tanáraikat lenézik. Csak a divat, meg a "menő cuccok" érdeklik őket. Tisztelet a kivételnek.

2019. ápr. 28. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi a problémád?
2019. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem őket kellene hibáztatni,hanem a szülőket.
2019. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Először is: Nem tudod mit jelent a nagyképűség fogalma, javaslom nézz utána.

Másodszor: Általánosítasz, egyáltalán nem helytállóak az állításaid.

Harmadszor: Mi a problémád azzal, hogy más úgy akarja élni az életét, ahogy leírtad?

2019. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Kedves Kérdező! Ez tégedet miben károsít meg, mennyiben befolyásolja az életedet?

Azért kérdezem csak, mert nagyon sok emberben beindul az irritfaktor már önmagában attól, hogy valaki különbözni mer. Igaz, nem tesz semmi rosszat, de csak, mert különc a frizurája, a ruhája, a szokásai, önmagában azért békétlenkednek emberek, mert mer önmaga lenni.

2019. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Hogy jön a nagyképűség ahhoz, amit leírtál?

Plusz attól hogy vannak ilyen lányok, az miért jellemezné a teljes generációt?

Illetve eleve miért fáj az neked ennyire, hogy vannak ilyen lányok?

Sőt, még egy. Talán azt hiszed, hogy a korábbi generációkban nem ugyanúgy a felnőtteket mímelte sok fiatal?

2019. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos a generáció nagyobb része ilyen, azért problémáznak rajta sokan. Vagy inkább úgy mondom, hogy egyre nagyon aránya ilyen. És tényleg a szülőkön múlik. Nem akarok senkit elkeseríteni, de ez csak rosszabb lesz, sokkal rosszabb. (De a fiúk sem jobbak)

Hogy engem miért zavar az egyszerű. Már a 20-22 éves korosztályban is egyre nehezebb normális munkaerőt találni, mert mindenki azt hiszi ő sz/rta a spanyol viaszt. Az asztalra nem tud letenni semmit, de elvárásai vannak.

2019. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló korú vagyok, és néha már engem is idegesít pár lány/pár srác viselkedése. De nem kell általanosítani, nem mindenki ilyen.
2019. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Jaaaj ezek a maji fijjatalok!!
2019. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagyok, és engem a többi felnőtt idegesít. Azt hittem, kinövünk ebből a másik dolgába pofázós, ki mit hord, kin hogy áll milyen ruha színvonalból, de nem. Tiszta szánalom.
2019. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!