Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is tapasztaltátok már azt,...

Ti is tapasztaltátok már azt, hogy aki nem olyan aktív a közösségi médiában, nem teszi közzé az életét, azt lenézik?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, mikor azt mondják valakire, hogy élettelen, mert nem teszi közzé minden napját a közösségi oldalakon, pedig szerintem pont azért nem teszi közzé, mert nem ezzel akarja tölteni az idejét, hanem élvezni akarja az életet. Mindenki youtuber, meg influencer akar lenni, közben meg bele sem gondol, hogy amit csinál az nevetséges.

2019. máj. 12. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En nem tapasztaltam, és ez hülyeség.
2019. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fordítottját, lenézik aki minden lóxart közzétesz magáról.
2019. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán akkor, ha interneten vagy. Ha a vízben vagy, jó dolog egy hajó, de nem mész vele sokra a szárazföldön.
2019. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.De leginkább csak akkor amikor középiskolás voltam.

Illetve a mostani tiniknél is megvan ez csak szerintem még fokozottabban.

Ugye megjelent és elterjedt a sok közösségi oldal/app...meg rengeteg idióta "youtuber meg influencer" :D

2019. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!