Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az energiától túltengő vagy...

Az energiától túltengő vagy inkább az ellenkezőjét szeretitek (- mindkét értelmezésre gondolok a kérdés alatt, részletek lent)?

Figyelt kérdés

Mindkét értelmezésben gondolom;


- Jobban szeretitek azt, akivel ha például kirándulni mentek, akkor sosem fárad, kilóméter hiánya van és általában is mindenre kapható és minden programra elvisz vagy inkább annak a társaságát kedvelitek, aki inkább otthon filmezne veletek, pihengetne, stb?


Illetve


- Jobban szeretitek azt, aki mindig nevet, vidám, sokat beszél és mindig lehet hallani a hangját amíg együtt töltitek az időt vagy inkább a csendesebb, visszahúzódóbb, néha borongósabb embereket kedvelitek jobban?



2019. febr. 27. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a csendes, visszahúzódóbb, néha borongósabb embereket szeretem jobban.


Programok szervezése...

Hát, azt tuti nem bírnám, ha minden hétvégén menni kellene, de azt se, ha csak otthon ülnénk. Arany középút.

2019. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kettő között, illetve hangulat- és alkalomfüggő is a dolog. Nem szeretem a végleteket és azokat sem, akik nem tudnak a helyzethez illően viselkedni, pl. egy temetést ne vigyorogjon már végig vagy éppen egy esküvőn ne a sarokban mérgelődjön.

Amúgy az általad felsorolt tulajdonságok nem feltétlen zárják ki egymásf, egy csendes, visszahúzódó ember is lehet vidám, boldog, mosolygós és egy állandóan beszélő, pörgős is lehet olyan, aki mondjuk folyamatosan csak azért hallatja a hangját, mert szid, kritizál másokat.

Az aktivitás meg megint csak olyan, ahol nem szeretem sem az egyik, sem a másik végletet. Nekem nincs erőm sem rendszeresen 20 km-es félmaratoni távokat túrázni, sem egy hétig bulizni folyamatosan, de ez nem azt jelenti, hogy a szórakozási igényeimet kielégíti az otthoni tv bámulása állandóan. Csak mondjuk ha 12 órát dolgoztam (állómunka), akkor ne sértődjön meg, ha nem táncházba akarok menni este.

2019. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Az sem tetszik, ha valaki mindig, minden helyzetben zsizseg, de az sem, akinek megalszik a tej a szájában és nem lehet elmenni vele semmilyen programra sem.

A kettő között, mivel én olyan vagyok, hogy egyszer erre, egyszer arra vágyom.

2019. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mind a két véglet az őrületbe kergetne, szóval vagy az arany középút vagy semmi.
2019. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is arany középút.

Aki mindig menne valahova, ezerrel pörög, ordítva nevetgél mindig mindenen, szóáradatot zúdít minden másodpercben, egy kis csend se lehet, azt nem tudnám elviselni...

Nekem elég lenne pl. ha minden második-harmadik hétvégén mozdulnánk ki, hétköznap esténként a séta is jó lenne, de ez eléggé hangulatfüggő.

2019. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért senki sem ennyire egyszerű.. Mindenkinek vannak különböző hangulatai, kedve, stb. Meg a kettő között azért bőven van átmenet.
2019. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2. típusú embereket kedvelem, én is ilyan vagyok.
2019. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kettő közti a legideálisabb, de valamiért vonz az első. Kérdés, hogy bírnám-e az iramot vele.
2019. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!