Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarok! Mit gondoltok a...

Magyarok! Mit gondoltok a romákról? És fordítva, ti romák, mit gondoltok rólunk?

Figyelt kérdés
Normális keretek között válaszoljatok :)

2019. máj. 12. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

A normális civilizált módon élőekről nem gondolok semmit.

Viszont az embernek már alig alig nevezhető iskolázatlan agresszív hangoskodó orkokat kifejezetten nem szeretem.

2019. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Vannak jófejek és utálatosak, mint mindenhol.
2019. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Normális keretek között...?

A roma haofitársaim iránt érzett szimpátiám viszonylag alacsony fokozaton kalibrál. :DDD

2019. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
-a (Freudi elszólás...)
2019. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ja és +n. Honfitársaim. (Kellett nekem itt jópofozni...) :)
2019. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Jópofizni! (Kész. Feladom!) :D
2019. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Se Fraud bácsi se a technika nincs veled, barátom. :D de együtt érzek xD


Amúgy az elsővel értek egyet. Ha valaki normális, dolgozik és tud viselkedni, semmi bajom velük. Volt kollégám, nagy hangú és meleg szívű cigányasszony. Kedveltem.

De azok, akik csak azért különböznek a majmoktól, mert még annyira se tudnak viselkedni és még annyi kultúra se szorult beléjük... Nos ezt a részét nem fejtem ki, mert kilógnék a keretből. :D

2019. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Azt a kevesebb mint 1 %-ot nagyra becsülöm, akik becsületes dolgoznak és fejlődni akarnak, a maradék 99%-et pedig táborba kéne zárni.
2019. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a kicsi réteg ami felvette a normális viselkedést és beilleszkedett a társadalomba az rendben van, sőt mégtöbb ilyet.

A többség akik nem tudnak viselkedni, hangosak neveletlenek és beképzeltek és csak hordába gyűlve tudnak érdeket érvényesíten nos azok mehetnek vissza Indiába...

2019. máj. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van velük nagyon jó, és nagyon rossz tapasztalatom is bőven.


Jó: Vannak roma barátaim, akikkel középiskola óta összetartó, igazi jó barátok vagyunk, nagyon sok mindent megéltünk már együtt. Értük tűzbe is mennék. Rendes, dolgos emberek, kettő közülük diplomás, vezető beosztásban dolgozó, a harmadik egy ügyes kétkezi szakember, aki vállalkozó.


Rossz: a szülővárosomban sajnos elég sok van, a rosszabbik fajtából. Tinikoromban nem egyszer volt h amikor este mentem haza beszólogattak, követtek. Egyszer ki is akartak rabolni amikor a buszra vártam. Úgy menekültem be előlük egy éjjel-nappaliba, és felhívtam apukámat, hogy vigyen haza. Nem egyszer kerültem ki őket, jó nagy ívben, amikor láttam,hogy éppen összeverekedtek, vagy alapból belekötnek mindenkibe, aki a közelükbe megy.


Szóval alapból kissé távolságtartó vagyok velük, és akadnak előítéleteim, de ha valakit megismerek, és belátom, hogy rendes ember, akkor azt egyáltalán nem ítélem meg a származása alapján.

2019. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!