Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valakit elfelejteni?

Hogyan lehet valakit elfelejteni?

Figyelt kérdés

Ez a személy ott volt és segített a nehezebb időkben (nem baráti viszony, inkább mint "mentor"), sokat beszélgettünk, mert mindig meghallgatott, ha volt valami problémám.

A helyzet az, hogy nem tudom, mit érzek pontosan iránta, de minden nap vele álmodok, a nap nagy részében rá gondolok, várom az újabb alkalmat, hogy találkozzunk. Olyan, mintha szerelem lenne, de szerintem csak a törődés miatt alakult ki ez az érzés, egy kapcsolat pedig teljesen lehetetlen lenne több okból is. Akárhogy is, a probléma az, hogy egy ideje már nem találkoztunk, és többet már nem is fogunk.

Azóta csak még többet gondolok rá, és ez rányomja a bélyegét az egész napomra.

Hogy tudnék túllépni ezen?



2019. máj. 13. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress mást, ami/aki, leköt.
2019. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van hobbim, van párkapcsolatom is (igen, emiatt is elcseszett ez az egész), de ezek nem segítenek abban, hogy ne folyton rajta járjon az eszem.
2019. máj. 13. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Pótolni kell a hiányát, csak úgy megy - és ezt 12 év (9 éve nem találkoztunk) tapasztalatból tudom :)

28/f

2019. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a párod tud erről?
2019. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tud róla, mert nem szeretném, hogy rosszul érezze magát emiatt. Segíteni valószínűleg nem tud ezen a helyzeten, pedig tényleg jól működik a kapcsolatunk.
2019. máj. 15. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az oka, hogy már nem találkoztok többet?
2019. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Diákmunka által ismertem meg, de már nem dolgozok ott.
2019. máj. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!