Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Hogyan lehet valakit elfelejteni?

Ez a személy ott volt és segített a nehezebb időkben (nem baráti viszony, inkább mint "mentor"), sokat beszélgettünk, mert mindig meghallgatott, ha volt valami problémám.

A helyzet az, hogy nem tudom, mit érzek pontosan iránta, de minden nap vele álmodok, a nap nagy részében rá gondolok, várom az újabb alkalmat, hogy találkozzunk. Olyan, mintha szerelem lenne, de szerintem csak a törődés miatt alakult ki ez az érzés, egy kapcsolat pedig teljesen lehetetlen lenne több okból is. Akárhogy is, a probléma az, hogy egy ideje már nem találkoztunk, és többet már nem is fogunk.

Azóta csak még többet gondolok rá, és ez rányomja a bélyegét az egész napomra.

Hogy tudnék túllépni ezen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kapcsolat, szeretet, probléma, szerelem, kötődés, távolság

máj. 13. 19:00  Privát üzenet  

A válaszok
Keress mást, ami/aki, leköt.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 13. 19:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van hobbim, van párkapcsolatom is (igen, emiatt is elcseszett ez az egész), de ezek nem segítenek abban, hogy ne folyton rajta járjon az eszem.

# 2/7Időpont máj. 13. 19:33 Privát üzenet

Pótolni kell a hiányát, csak úgy megy - és ezt 12 év (9 éve nem találkoztunk) tapasztalatból tudom :)

28/f

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 13. 19:46 Privát üzenet
És a párod tud erről?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 14. 20:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tud róla, mert nem szeretném, hogy rosszul érezze magát emiatt. Segíteni valószínűleg nem tud ezen a helyzeten, pedig tényleg jól működik a kapcsolatunk.

# 5/7Időpont máj. 15. 15:20 Privát üzenet
Pontosan mi az oka, hogy már nem találkoztok többet?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 15. 23:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Diákmunka által ismertem meg, de már nem dolgozok ott.

# 7/7Időpont máj. 16. 14:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A gyerekkori sérelmeket jobb kibeszélni valakinek, vagy inkább próbalja meg elfelejteni az ember?
Egy oltári nagy, elmondhatatlanul nagy hülyeséget csináltam a tanárommal, és szörnyen megbántam, hogy lehetne elfelejteni?
Hogyan lehet elfelejteni a kínos dolgokat?
Hogy lehet egy régi rossz emléket/emlékeket elfelejteni?
Az általános iskolai, gimis csúfolódást, kiközösítést hogyan lehet elfelejteni? Miért marad meg az emberben felnőtt korára is? Nektek van ilyen emléketek?
Hogyan tudnék valakit elfelejteni? Esetleg tudtok erre jól bevált módszert?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!