Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a nőknél megfigyelhető?

Ez a nőknél megfigyelhető?

Figyelt kérdés
Létező jelenség az, hogy a nők hajlamosak utálkozni, szidni a náluk vonzóbb nőket?

2019. máj. 17. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azok, akiknek nincs önbizalmuk, lusták és tele vannak elvárásokkal.


Mondjuk én lusta és önbizalomhiányos vagyok, de nem szidom a csini nőket. (Talán mert a nőket szeretem? Hmm...)

2019. máj. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak meg nem szeretnek náluk külsőre magasabb státuszú férfiakat felvenni.


Kb 1 éve olvastam róla egy kutatást, szóval nem csak spekuláció, de nyílván már nem tudom belinkelni max rákeresni de annyit nem a kérdés.

2019. máj. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Alattomosan igen.
2019. máj. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehetőleg úgy hogy azt a vonzóbb nő ne hallja meg, mert azért általában tartanak is tőle.
2019. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, de szemtől szembe viszont jópofiznak 1000-el
2019. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Én inkább arra láttam sok példát, hogy a vonzó nő a nála “rondább” előnytelenebb kinézetűt kritizálta, “utálta” valamiért.


Ilyen esetben megértem azt is, ha a “rondább” nő viszonzottan utálja őt és talán nem irigység miatt, hanem talán a bunkósága miatt. A vonzó külső még nem ok az arrogáns bánásmódra.

2019. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az oldal tele van azzal, hogy a pasik szerint minden jóképű férfitársuk egy gonosz lelketlen szar, aki csak használja a nőket.


Nekem sok nő tetszik, sok nő nem. Az, hogy nálam vonzóbb-e, nem az én tisztem eldönteni. Sandra Bullock szerintem szép, Mayim Bialik csúnya, de ezt nem az utálat mondatja velem, hanem a szemem.

2019. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, megfigyelhető.
2019. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!