Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról a személyr...

Mit gondoltok arról a személyről aki sokat káromkodik?

Figyelt kérdés
Engem leginkább zavar, mert az alpári stílust elég sok ember tudja hozni, de értelmesen, meggondoltan beszélni meg kevesen.
2019. máj. 17. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy feszült.
2019. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, én is sokat szoktam. Van, amikor csak csúnya szavakkal lehet kifejezni az érzéseket. Persze tudni kell disztingválni, nyilvános helyen én sem így viselkedek, csak otthon, meg gondolatban :)
2019. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan ember aki ne káromkodna. Van aki magában, van aki nyíltan. A legutóbb egy banki ügyintèzőnek ment fel a pumpa. Lassú volt a net, ès ő meg lazán annyit mondott, "de beb.szok neki egyett..." jót röhögtem magamba. Igaz ez nem káromkodás volt, de meglepett.
2019. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit, sajnos én is ilyen vagyok.

Apám iszonyúan csúnyán beszélt mindig is, így ebben nőttem fel - viszont ami érdekes, hogy a szüleim, rokonok előtt soha semmi csúnyát nem mondtam több, mint 25 évig 😅

2019. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit, nem ítélek el valakit csak azért, mert káromkodik. Álszentség is lenne, elvégre én is cifrábban szitkozódom, mint tíz székely kocsis együttvéve, mégis udvarias, szende, intelligens jókislánynak szoktak tartani. Van formális szókészletem is, tudok többszörösen összetett mondatokban beszélni és helyesen írni.
2019. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!