Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert olyan megrettento, ha...

Miert olyan megrettento, ha egy lany csunyat mond/karomkodik?

Figyelt kérdés
Barmikor, amikor kiejtek a szamon egy “no szajaba nem illendo” szot, mindenki elkezd kioktatni, hogy en no letemre ne beszeljek igy. En meg igy, “hat b*sszatok meg, nincs jogotok megmondani, hogy hogy beszeljek” (ezt nem szo szerint, de akkor direkt egy csunya szoval vagok vissza, hogy idegesitsem oket:D). Ha egy ferfi beszelhet ugy, ahogy, akkor egy no is, ezt hu feministakent mondom. Nektek mi errol a velemenyetek?
2018. febr. 23. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Úgy gondolom, hogyha csak káromkodásból áll egy ember mondata az tényleg elég proli nemtől függetlenül, szóval ha így viselkedsz ne csodalkozz ha megszólnak, viszont ha csak néha-néha akkor jogos a felháborodás.:)
2018. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Néha-néha becsúszik egy-egy. Az tényleg zavaró, ha valakinek abból áll az egész mondata, hogy káromkodik
2018. febr. 23. 16:30
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Férfiaknak sem áll jól a káromkodás. Felnőtt, tanult, értelmes férfi kitudja magát máshogy is fejezni. Ugyanígy gondolom egy nőnél. Amelyik feleslegesen a semmibe, át nem gondolva káromkodik az se nem értelmes, se nem tanult, legyen az férfi vagy nő.
2018. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon igénytelen és műveletlen, aki trágárul beszél, akár férfi,akár nő.
2018. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Csak attól kiábrándító, akit iskolázottnak, kulturáltnak gondoltam.

Ha bolti eladók vagy szalagmunkások beszélnek így egymással az csak megmosolyogtató.

2018. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ó-ó-ó! A kis "preciőzök" hogy előjöttek!
2018. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondjad ahogy akarod vazze, a somat se érdekli!
2018. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Neked tényleg az olyan nők a szimpatikusak, akik trágárkodnak? Ha igen, akkor csak feministáskodj, de ne csodálkozz, hogy egyesek menekülőre fogják. Ha meg nem: miért nem azokra próbálsz hasonlítani, akiket te magad rokonszenvesnek találsz?
2018. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Nő vagyok, én undorodom a ronda beszédtől, mindegy férfi vagy nő, nekem ugyanannyira taszító, mintha büdös lenne a lehelete. Lehet egy nő bármilyen csinos, ha rondán beszél. A feminizmust te is félreértelmezed, ahogy nagyon sokan. A feministák nem nőként akarnak előjogokat, szabadságot, hanem hímekké válnak, hímként viselkednek. A nőiesség, a szépség, a melegség, az érzelmesség nem egyeztethető össze a trágársággal. Nem idős néni mondja ezt, hanem egy fiatal nő.
2018. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

"nekem ugyanannyira taszító, mintha büdös lenne a lehelete"


Nekem is ez jutott eszembe.

2018. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!