Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek után a megállapítások...

Ezek után a megállapítások után ti mit gondolnátok az emberről?

Figyelt kérdés

- adott egy 20-as éveinek elején járó egyetemista srác

- a barátnőjével már lefeküdtek, de miután rájöttek hogy ők keresztények és ez nem jó így, megbeszélték hogy esküvőig nem fogják többet csinálni

- a srác nagyon erőlteti az esküvőt, hogy minél hamarabb legyen

- mivel nincs pénze, a költségeket úgy akarja, hogy a két család felezze be, tehát a szülők dobják a pénzt

- van egy jól fizető diákmelója, ahova csak néha megy be pár órára, helyette hajnalig számítógépes játékokkal játszik, majd sokáig alszik, vagy ha nem tud akkor felkel és teljesen ki van merülve


2019. ápr. 10. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Két hülye egy pár.
2019. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

:D Szánalmas.

Csak addig tudja ezt csinálni míg diák, ha már rendes melója lesz, és nem jár be rendszeresen úgy kib..szák, mint macskát sz..rni és akkor fel fog kopni az álla.

Kereszténység? :D Egy olyan világban, ahol álszentek a papok, melegek, és kisgyerekeket b..sznak meg?

Ha valóban két hithű keresztényről lenne szó, akkor nem d..gtak volna, de így már kész, vége. Most már kár az, hogy esküvőig nincs semmi szex. Vigyázzatok, mert még pokolra fogtok kerülni. :D

2019. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Két h lye. A kisfiú gyerek életet él, amit fel akar turbózni szexszel, ezért házasodni akar. Még véletlenül sem szimbolikus marhaságként azért, hogy "megpecsételjék szerelmüket". És igen, kisfiú, merthogy férfinak nem lehet mondani, az biztos!


A lány szintnén h lye, mert nem hagyja ott, és mert nincs esze, hogy lássa, ebből semmi nem lesz, és jobb lenne mielőbb otthagyni, ha komoly kapcsolatot szeretne.


L

2019. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En ezek után nem tudok mit mondani. Ha ezt így meg felhozom neki, megmagyarázza hogy én nem értem a helyzetet, nem is így van és kiforgatom a dolgokat.
2019. ápr. 10. 21:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Én csak szerencsétlen lányt sajnálom, ha elmúlik a szerelem sokat fog szenvedni emiatt, és a vallási hülyeség miatt nem fog merni kilépni belőle.
2019. ápr. 10. 21:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van épp elég hibám és hiányosságom, de nem más életével szórakozok.
2019. ápr. 10. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Muhhahahahaha - kb ez jut eszembe. Idiotizmus felsőfok.
2019. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2 óra, barátnővel közös mesenézés után eszébe jut neki hogy éhes, az egész kolit végigkérdezve szomorúan veszi tudomásul, hogy senkitől sem sikerült kenyeret kérnie. :(
2019. ápr. 10. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak azon csodálkozom, hogy ennyi ésszel hogy lehet egyetemen ????????!
2019. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma YouTube-on szembejött velem ez a reklám, egy az egyben leírja az illetőt: [link]
2019. ápr. 11. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!