Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más szerint is para az altatás...

Más szerint is para az altatás (műtét közben)?

Figyelt kérdés

Csak elgondolkodtam azon, hogy ha engem esetleg műteni kéne, én semmiképp sem szeretném hogy altassanak. Mindig az jut eszembe, hogy esetleg rosszul sül el a dolog, és mindent érzek, mert fejben magamnál vagyok, mégse tudok megszóalni. Nem egy ilyen esetről hallani. Másik lehetőség, hogy többet fel se kelek.:S

Akiknek volt már ilyenben részük, ti nem paráztatok tőle?


2019. máj. 19. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak lesz mutetem, de ugy vagyok vele, hogy minek figyeljek ilyenekre? ha nalam ut be a krah es lesz valami baki akkor nalam. kar ilyenen parazni, mert nem akarok magamnak meg egy plusz feszkot. mondjuk eloszor azert en is elgondolkodtam ezeken, de hat azert nem 50%os rataval tortennek ezek, szoval csak nem :D
2019. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezen nem is szabad előre parázni. Én alapból szívből rühellem a kórházakat, meg műtéteket, biztos emiatt van.:D Kb legrosszabb rémálmom
2019. máj. 19. 19:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Autobalesetem utani mutetnel altattak

Gondolgozni sem volt időm rajta,de nem éreztem semmit,és miután felébredtem is elég kába voltam

2019. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami műtétem,ahol egy ideig nem hatott a szer,hallottam mit dumálnak rólam,én meg magamban csak kiabálni szerettem volna,hogy hé,még nem hatott az a car,de asszem észrevették,így bekómáltam végleg.
2019. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Annyira kabult voltam, hogy 2x aludtam be gyorsan
2019. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Nekem épp a héten volt altatásos műtétem. Igazat megvallva ettől a részétől nem paráztam, inkább amiatt voltam csalódott, hogy felébredtem egy szép álomból és visszakerültem a valóságba.
2019. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így azért más szemszögből is nyerhettem egy kis betekintést a dologba.:)
2019. máj. 19. 20:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magyar aneszteziológusok baromi jó szakemberek (ok, ez nyilván általánosítás). Egyáltalán nem jellemzőek az olyan műhibák, amiket említesz. Ezer műszer figyeli az állapotodat, és azonnal tudnak rá reagálni.
2019. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Ne félj, én tavaly nyáron voltam először altatva, 30 évesen. Benyomta a szert vénásan és 20 mp múlva már aludtam, mint a bunda, egyik másodpercrol a másikra aludtam. 🙂 A 1,5 óra kb. 5 percnek tűnt.
2019. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem is úgy altattak, hogy nem előre tervezett műtét volt, és azt éreztem, hogy na végre alhatok. :) Semmilyen nem volt, egy pillanatnak tűnt, olyan negyed órás lehetett, mikor ébredeztem már mindent éreztem sajnos, be is szóltam, hogy jöhetne még érzéstelenítő. Tényleg ők a legkomolyabb szakemberek, azért vannak elfogyóban sajnos.
2019. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!