Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Szerinted lehet úgy is boldog az ember hogy tisztában van önmaga hibáival, és azzal hogy nem tökéletes az élete és mindig lesz valami gond ami nyomasztja?

Te mennyire vagy boldog jelenleg? És mitől nem vagy teljesen elégedett?

Van egyáltalán olyan hogy valaki egyszer tényleg gondtalan és ezáltal boldog lesz?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tökéletesség, elégedettség, gondtalanság, élet, boldogság

máj. 21. 01:37  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet de csak akkor ha elengedi a múltat és a jövőre reménnyel koncentrál

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 21. 02:51 Privát üzenet

Ha elfogadod a világ, önmagad és a téged körülvevők tökéletlenségét, miért is kellene h vmi nyomasszon?

A világ legértékesebb gyöngye, az Alvó oroszlán nevű gyöngy sem tökéletes. De épp így csodaszép.

A gondtalanság nem szükséges a boldogsághoz. Az egód az elméddel karöltve folyamatosan tud és fog is olyasmit produkálni, ami nyomaszt téged.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 21. 06:38 Privát üzenet

1, Ezen szoktam gondolkodni, és a hétvégéket veszem így alapul. Van 2 nap, amikor nem feltétlen kell a gondokkal foglalkozni, de vasárnap már elkezd nyomasztani a következő hét feladatai. Szóval lehetetlenség boldognak lenni;

2,Jelenleg sem vagyok boldog, talán egy 4-es szinten.

3, Mert van egy feladat, egy probléma, amivel egyedül maradtam, és nem tudok mit kezdeni vele;

4, Biztos, hogy van ilyen ember.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 21. 07:14 Privát üzenet

hogyne, sőt ez lehet a boldogságának az egyik fontos alappillére!

én tisztában vagyok a hibáimmal, az életem/életvitelem hibáival, előnyeivel és mégis boldog vagyok

mert amikor szembesülök 1-1 hibámmal, akkor végre kereshetek megoldást rá, hogy hogyan változtassak, hogyan tegyek azért, hogy jobb legyen

végül a sikeres változtatás, vagy csak próbálkozás is sokat dob a hangulatomon

sokkal rosszabb, ha nem vagy tisztában a hibáiddal és szenvedsz miattuk

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 21. 09:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A fehérje szintézis során, képes e az ember külső forrás nélkűl, önmaga előállítani a szükséges fehérjéket az izmok regenerálódáshoz?
Zenei jogdíjat akkor is kell fizetni, ha az ember önmaga adja elő a szerző dalait egy cég rendezvényén?
Arra keresem a választ, hogy az ember ha nem részeg, csak iszik egy keveset, amitől jól érzi magát, olyankor jön felszínre a valódi önmaga, vagy ha teljesen színjózan?
Szerintetek hogyan lehet az ember önmaga?
Ismerkedéskor hogy adja az ember önmagát, ha semmi gyakorlata nincs az ismerkedésben, ergo az ismerkedéskori önmaga nem létezik?
Létezik átlagos ember?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!