Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted lehet úgy is boldog...

Szerinted lehet úgy is boldog az ember hogy tisztában van önmaga hibáival, és azzal hogy nem tökéletes az élete és mindig lesz valami gond ami nyomasztja?

Figyelt kérdés

Te mennyire vagy boldog jelenleg? És mitől nem vagy teljesen elégedett?

Van egyáltalán olyan hogy valaki egyszer tényleg gondtalan és ezáltal boldog lesz?



2019. máj. 21. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet de csak akkor ha elengedi a múltat és a jövőre reménnyel koncentrál
2019. máj. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha elfogadod a világ, önmagad és a téged körülvevők tökéletlenségét, miért is kellene h vmi nyomasszon?


A világ legértékesebb gyöngye, az Alvó oroszlán nevű gyöngy sem tökéletes. De épp így csodaszép.


A gondtalanság nem szükséges a boldogsághoz. Az egód az elméddel karöltve folyamatosan tud és fog is olyasmit produkálni, ami nyomaszt téged.

2019. máj. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1, Ezen szoktam gondolkodni, és a hétvégéket veszem így alapul. Van 2 nap, amikor nem feltétlen kell a gondokkal foglalkozni, de vasárnap már elkezd nyomasztani a következő hét feladatai. Szóval lehetetlenség boldognak lenni;

2,Jelenleg sem vagyok boldog, talán egy 4-es szinten.

3, Mert van egy feladat, egy probléma, amivel egyedül maradtam, és nem tudok mit kezdeni vele;

4, Biztos, hogy van ilyen ember.

2019. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hogyne, sőt ez lehet a boldogságának az egyik fontos alappillére!

én tisztában vagyok a hibáimmal, az életem/életvitelem hibáival, előnyeivel és mégis boldog vagyok

mert amikor szembesülök 1-1 hibámmal, akkor végre kereshetek megoldást rá, hogy hogyan változtassak, hogyan tegyek azért, hogy jobb legyen

végül a sikeres változtatás, vagy csak próbálkozás is sokat dob a hangulatomon


sokkal rosszabb, ha nem vagy tisztában a hibáiddal és szenvedsz miattuk

2019. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes soha nem lesz az élet, és gondtalan sem.

A gondok mérete, illetve az azokkal való megküzdési képességed változik.


Ezzel együtt lehet boldognak lenni, mert sokkal inkább hozzáállás, mintsem körülmények kérdése.

2020. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Fiam / Lányom - mondta neked a szülőorvos, mikor megszülettél, hogy boldog leszel? Megígérte neked ezt valaki? Vagy azt, hogy az élet szép? " honnan veszed, hogy annak kell lenni? Magától? Mindig? :-)
2021. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!