Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 174cm magas embert miért...

Egy 174cm magas embert miért gúnyolnak azzal, hogy alacsony? Ez már bőven átlagos magasság.

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Igen, az.

Másrészt miért gúny tárgya testmagasság? Még ha extrém törpe vagy extrém magas volna, de így pláne nem értem.

2019. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert önbizalomhiányos idióták és akkor is gúnyolódnak másokon ha tudják, hogy az indokuk egy nagy baromság.
2019. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy mégy az utcán, és vadidegen emberek gúnyolnak? Hihhetetlen!
2019. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok sokkal magasabb, 180 cm, de sosem jutott eszembe gúnyolni az alacsonyabbakat. Amúgyis, 170 cm feletti magasság az nem alacsony, hanem közepes.

Van pár alacsonyabb haverom, de sosem volt téma a magasságuk.

2019. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy férfi kosárcsapatban lehet kínos ez a magasság, de gúnyolódni akkor se szép.
2019. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem engem,hanem pl Orbán Viktort gúnyolják ezzel,hogy minidiktátór meg felcsúti törpe stb

Én még 170 se vagyok

2019. máj. 21. 16:23
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Az ember testmagassága az utolsó dolog amibe kb. belekapaszkodhat. Ha valaki totál értéktelen, de tényleg egy nagy senki, még mindig jöhet azzal, hogy ő bezzeg magas. Annyi értelme van mint bőrpigmentekkel menőzni. Ennyit erről szerintem.
2019. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Viktor politikus,híres ember.Keresik,hogy miért gúnyolhatják.De aki alapból más testmagasságába köt bele,az igen primitív ember,mert olyanért szól le mást,amiről nem tehet.Minthogy az sem saját érdeme valakinek,hogy 195 cm magas,hiszen semmit nem tett érte.
2019. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
180 centitől lezdődik a férfi.
2019. máj. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nők vagy férfiak gúnyolnak? Én például ugyanilyen magas lány vagyok, néha csak poénból szoktam egyet-egyet odaszólni a hasonlóan magas fiúhaverjaimnak, de nem kell az ilyesmit komolyan venni. Ha barátok/ismerősök mondják, akkor gondolom csak poénkodnak, ha meg mások, az csak irigység vagy rosszindulat
2019. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!