Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen gyerekes vagyok 30...

Teljesen gyerekes vagyok 30 éves létemre, ez betegség lenne? Több lenn

Figyelt kérdés
Játszok egész nap pc-n, a felelősségvállalást teljes mértékben kerülöm, ha szülők veszekednek, befogom a fülem, mert gyomoridegem lesz és fejem is fájni kezd. Semmilyen jövőképem nincs, csak a napi rutinom, hogy mikor mit kell játszani, milyen filmet megnézni, animét is nézek, és kb ezekkel megy el az egész nap. Munkahelyem most nincs, de mikor volt is, azt is szülők unszolására kezdtem el, nem magamtól, pedig hülyének se számítok, van érettségim, diplomám. Viszont olyan vagyok, mintha felnőtt testben kisgyerek lennék még. Van ilyen betegség? vagy csak későn érő típus vagyok???

2019. máj. 21. 15:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
mikor is lesz ez az ítélet napja pontosan?
2021. jan. 19. 10:41
 22/27 anonim ***** válasza:
32%
Félsz mi ?Mivel trumpot holnap leváltják tovább erösödik a lázadás uj elnök lesz akit könnyebb rávenni a háboru kirobbantására korea vagy irán ellen közben oltják a népet a dögöljél meg vakcinával.szovala világtérkép hamarosanát rajzolodik kb nyár végre. de te csak játszada narutot meg a többihülye játékot ha az megnyugtat.
2021. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
szoval nem kell bevenni a vakcinát és gond megoldva? akkor narutozhatok tovább?
2021. jan. 19. 17:41
 24/27 anonim ***** válasza:
16%
de nyugottan sött ha már ott vagy lövesd is le magad egy tekes rendörrel. a vakcina sterilitást okoz bár te ugyse akarsz gyereket sztem. nem az a gond hanem hogy a világpolitika változik és olyan emberek kerülnek hatalomra akik háborukat fognak inditani. hogy csökkentsék a világnépességet.
2021. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
értem de amerika messze van ugyhogy nincs fenyegetettség szerintem
2021. jan. 19. 19:33
 26/27 anonim ***** válasza:
44%
Jajj kérdező, nehogy elhidd amit az utolsó kemmentelő írogat neked. Egy idióta. :D
2021. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A kérdést háromszor olvastam el, nem értettem, milyen az, amikor valakinek tejesen gyereke van és ez betegséget okoz.... aztán leesett, hogy nem gyerekes anyáról van szó...:)) Nem olvastam végig a válaszokat, mert már fáradt vagyok ma, nekem az apám is gyerekes, a munkája a hobbija is (bütykölős munka), tehát egész nap játszik, mert otthon anyám kiszolgálja, ő ül a monitor előtt, eszik, alszik. Szóval ilyen alapon ő is gyerekes.

Találd meg a saját utad szerintem a saját tempódban, elsietni kár és káros is. Kitisztul a kép és az irány, ha kitartóan keresed a megoldást!

2021. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!