Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés
szforkszeuszpilátusz nevű felhasználó kérdése:

Miért akarom, hogy rossz kedvem legyen?

Tegnap rájöttem,hogy talán bipoláris zavarom van.Van valaki akinek nagyon súlyos mentális betegségei vannak és lehet,hogy csak együttérzésből de nem akarok boldog lenni amíg ő nem az.Talán félek a boldogságtól.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bipoláris zavar, mánia, depresszió, kedv, betegség, mentális

máj. 20. 23:13  Privát üzenet  

A válaszok
ez igy nettp hulyeseg. ha o egesz eleteben szenvedni fog, te is? jo szolgalelku vagy

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 20. 23:22 Privát üzenet
Krumpliharcos nevű felhasználó válasza:

Talán bűntudatod van a szar nevelésed miatt ha te boldog vagy és ő nem. Vagy én pl még azért is szoktam lehangolt lenni mert akkor sokkal kreatívabb és mélyebb/elvontabb vagyok

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 21. 07:18 Privát üzenet
Bocsi ez most nem válasz de elgondolkodtam ki miatt érzed ezt? Mert fura ilyet gondolni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 21. 17:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azért nem akarok gyereket, mert nagyon csúnya az arcom és nem akarom, hogyba rossz fogaimat örökölje vagy bármi rendellenességemet. Ti megértenétek?
Vegyes érzések uralkodnak bennem. Jelenleg úgy érzem, hogy megőrülök az exemért, minden rossz ellenére vissza akarom kapni. Mit csináljak?
Rossz anya vagyok? Nem nagyon szeretek szoptatni, olyan néha mintha teher lenne a gondozása a kicsinek. És útálom magam ezek miatt a gondolatok miatt. Pl néha arra gondolok...
Kolléganőm egy energiavámpír. Bármilyen jó napja is van, mindig borong és az eljövendő rossz helyzetre készül. Bírom a csajszit, de elszúrja az én hangulatomat is. Hogyan...
Mit tegyek? Rossz embertípus vagyok. Sajnos ha valaki olyan ami nagyon idegesít, én sokáig tűröm, kérem hogy hagyja abba, de tűröm, aztán kitörök és borzalmasan megbántom a...
Nagyon rossz kedvem van, magányosnak érzem magam, hiába sok emberrel vagyok körülvéve. Vagdosni akarom magam. Mit tegyek, hogy eltereljem a gondolataimat?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!