Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok sem csúnya, sem...

Nem vagyok sem csúnya, sem kellemetlen. Akkor miért?

Figyelt kérdés

A nővérem mindenkinek jobban tetszik. Beszélek itt most férfiakról, nőkről egyaránt.

Tudom fura kérdés, hiszen nem ismertek sem engem, sem őt.(bocsi, tudom hülye helyzet)

Nem vagyok féltékeny rá és tényleg nagyon szeretem. Ő a legjobb barátnőm és felnézek rá már kicsi korunk óta.

Viszont nagyon különbözőek vagyunk külsőleg.

Elismerem tényleg szép, aki szerint nem, ő is biztos azt mondaná, hogy milyen különleges.

De, hogy lehet, hogy mindenkinek ő a típusa.

Bár ő zárkózott, én nyitottabb vagyok, mégis őt jegyzik meg az emberek.

Mert hát elvileg sokféle ember van, sokféle ízléssel nem?


2019. máj. 21. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szebb, mint te és ennyi. Szerintem az emberek egyéni ízlése nem különbözik annyira egymástól, mint amennyire sokan gondolják.
2019. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél kedves, barátkozós, segítőkész, mindig mosolyogj. Élj úgy, hogy ne szégyenkezz a tetteid miatt. Mármint úgy értem, hogy jó életet élj, ne olyat, mint a mai lányok Aztán majd jobban megfognak jegyezni
2019. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt mi alapján állapítottad meg hogy "mindenkinek jobban tetszik" és "őt jegyzik meg az emberek"?
2019. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én tippem a leírásod alapján az, hogy az ő baráti társaságával szeretnél ugyanolyan jóban lenni? Lehet, hogy más az ízlésük, mármint ami a baráti kapcsolatokat jelenti.


Igazából, ha - és remélem jól fogalmazom - hozzád hasonlókkal barátkoznál, akkor téged is "megjegyeznének". Vagy nyiss a fiúk felé is, hidd el, ha valaki nem beszél annyit, az is lehet jó fej.

2019. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!