Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiam valahonnan meghall...

3 éves fiam valahonnan meghallotta a b vel kezdődő csúnya szót és azóta ezt hajtogatja itthon, mit csináljak vele? Baromi kellemetlen.

Figyelt kérdés
Direkt vigyázunk az apjával hogy még csak véletlenül se használjunk olyan szavakat amiket nem akarunk visszahallani tőle. Ha rászólunk még annál inkább csinálja, mondtam neki hogy nem örülök ha így beszél de nem igazán érti.
2011. jan. 21. 19:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ha figyelmen kívül hagyod, előbb-utóbb abbahagyja. Már tudja, hogy nem szabad, mert mondtad neki. Szerintem csak dacból mondja csak azért is. Ha nincs közönség, elmarad az előadás.
2011. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy van, ahogy írtad: ha rászólsz, annál inkább csinálja.

Meg se halld, egy darabig még mondogatja, aztán szépen elfelejti majd.

2011. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pistike, fogadjunk hogy azt nem tudod kimondani hogy azt a kirelejzumát! B+et mindenki tudja, figyeld meg ez senki másank nem fog menni a bölcsiben!
2011. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ha úgy tesztek mint aki észre sem veszi, előbb-utóbb megunja, hogy hiába mondja, nem érdekel, nem figyeltek rá. Abba fogja hagyni.

Kitartás!

2011. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj rá, nem szabad. Attól csak egyre inkább csinálja. Ne is foglalkozz vele, akkor simán ráun pár nap alatt.
2011. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:49

egyetértek. valami nehezebb szót tanítsatok meg neki, amivel tud "rajolni".. mondjuk dezoxiribonukleinsav;):D az egész haveri társasága le lesz nyűgözve, úgyse tudja majd senki, hogy mi az:D

2011. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm megpróbálom akkor hogy nem szólok rá csak olyan kellemetlen, ma is a boltban kértem hogy hozza oda nekem a sajtot a polcról elejtette, és hangosan megszólalt hogy b...zz meg..

A dezoxiribonukleinsavval és kirelejzomáttal gondok lennének, mert amúgy meg full beszédhibás. De bezzeg ezt a két szót kristálytisztán mondja...

2011. jan. 21. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ezen MINDEN ilyen korú gyerek átesik.
2011. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De jót mosolyogtam itt magamban, egyemmmeg:) 5 éves unokaöcsém ugy beszél, hogy leesik az állad, mármint olyan kva rondán...:) abba fog maradni szerintem. A másik öcsi 11 éves, egyetlen csúnya szót nem hallok tőle, pedig olyan kis menő srác:), na de mikor o is volt! Elpirultam, annyira durva volt! Kb 4 évesen abbahagyta.
2011. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én 2,5 éves lányom egyszer hallotta az apjától, hogy azt mondta nekem valami kajára, hogy finom a pöc..öd. Na azóta ha megkérdezem tőle hogy finom az ebéd? Szerinted mi a válasz??? :))

Nem foglalkozok vele, illetve néha mondom neki, hogy tudod apára is rá kell szólni, ha ilyet mond, hogy nem szabad! Egyszer csak abba hagyja. Agyon nem csaphatom!!

2011. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!