Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért posztolják...

Egyes emberek miért posztolják ki amikor elmennek utazni/nyaralni? Azt hiszik más nem utazik sehová csak ők?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak ilyen "f#sz méregetés"?

2019. máj. 22. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Hogy nőjjön az egójuk.
2019. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

A közösségi oldalak arra valók, hogy az ember megosszon dolgokat, amik érdeklik, ami történik velük.

Én mondjuk pont nem szoktam, de ez (is) a funkciója, tehát aki ezt csinálja, az rendeltetésszerűen használja az oldalt.

Eleve nekem olyan emberek vannak az ismerőseim között, akikkel közösséget alkotunk, tehát érdekli is a többieket, hogy mi van a másikkal. Valamint senki nem olyan proli, hogy különösebb eseménynek élje meg, hogy xy nyaral, ami miatt irigykedni kellene.

2019. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én utólag szoktam a jobban sikerült fotóimat feltöltögetni. Mellesleg a legtöbb ismerősöm nem vállal be olyan utazásokat, amiket én igen, hiába hívom őket, utólag persze sorra irigykednek, hogy milyen jó helyeken jártam, hát lett volna lehetőségük, ugyanis nem drága utazásokra megyek, csak éppen nekik ezek nem elég kényelmesek. :-) De nem ezért osztogatom meg, egyrészt itt egy helyen vannak a fotóim, nekem is jó visszanézegetni, néha, amikor felbukkan adott nap, hogy mi történt x éve ugyanezen a napon, jó nosztalgiázni, nem igazán érdekel, hogy mások mit szólnak hozzá. Mellesleg volt már, akinek így csináltam kedvet egy utazáshoz, meg nekem is került már fel a bakancslistámra új hely azért, mert egy ismerősöm járt ott és feltöltötte.
2019. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretik megosztani az élményeiket. Ez ahhoz hasonló amikor történik veled valami érdekes és felhívod egy jó barátod elmesélni neki. Persze nem kizárt, hogy van aki csak menőzésből tölti fel.
2019. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért rakom ki, mert illik a feed-embe (80%-ban utazással kapcsolatos dolgokat osztok meg). Meg hát végülis erre való az oldal. Van, aki selfie-kkel nyomja tele az oldalát, van, aki a kiskutyájával, van, aki a gyerekével (mondjuk gyerekem nincs), és van, aki utazással. Nem hiszem, hogy bármelyik is idegesítőbb lenne a másiknál.
2019. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!