Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen legális szerrel tudnám...

Milyen legális szerrel tudnám tartósan megváltoztatni a személyiségem?

Figyelt kérdés

Túlzottan magamnak való vagyok. Nem merek ranezni sem neha kollegaimra ha elnegyek mellettuk,nincs miről beszélnem,nehezen kommunikálok.szorongós vagyok Hogy tudnék egy laza tarsasagi ember lenni?

Esetleg hipnózis segítene?

Komolyan kérdezem

Gyűlölök már ilyen lenni


2019. máj. 22. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
szívj füvet
2019. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne szívjá' füvet, elvisz a rendőrség!
2019. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha jó csaj vagy, akkor szívesen "meghipnotizállak".

:)

2019. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
alkohol, fű
2019. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Rövid kötél, magas fa
2019. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még jó hogy a fű legális. Egyébként ott az alkohol, például egy bárban kicsit bekortyolsz ismeretlenekhez nyugodtan oda mehetsz, nem kell félni semmitől hisz nem ismernek. Max elküldenek de ez ilyen. Próba szerencse.
2019. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nem tul haszos valaszokat...a fű nem legális és amúgysem mehetek mindenhova beszívva

Anyagilag se bírnám amennyi rám férne

2019. máj. 22. 16:57
 8/14 A kérdező kommentje:
Az alkohollal ugyanez a problema
2019. máj. 22. 16:58
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Könyvek, olvasás, beszélgetések, életmód váltás, sport/edzés, egészégügyi fogyás, másoknak segítés, új dolgok kipróbálása, komfort zóna feszegetése. Ez mind áldozat hozatallal jár, nem pirula. Tenni kell érte, hogy jobb legyen.
2019. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok, igazabol az segitett hogy megprobaltam illetve folyamatosan probalom elfogadni magam ilyennek, sot mondom is, beszelek rola a kollegaimnak is stb...igy hogy felvallalom neha mar nem is tunik olyan szornyunek, plusz egyaltalan nem vagyunk ezzel egyedul.. csomo kolegamhoz azert kerultem kozelebb mert ok is igy vannak vele...mindig tudd hogy nem vagy egyedul!!! amugy irhatsz nyudogtan privatban is, nekem megkeseritette ez az eletemet nagyon sokaig… a drogok cask ideig oraig segitenek, vegul cask meg rosszabb lesz az egesz. Orvos is tud felirni szorongasoldot de sajnos azokhoz is hozza lehet szokni meg van amelyiknek szornyu mellekhatasai vannak stb...viszont ha vegkepp nem megy meg lehetne probalni valamit kis dozisban amit a pszichiater tudna neked felirni. Vannak terapias modszerek is, en voltam mar tobbfele treningen is emiatt. Igazabol egy trening se segitett tul sokat, mondom nekem talan az hogy mar nem szegyellem hogy ilyen vagyok, beszelek rola. "Tarsasagi ember" azert nem lettem, viszont jobban erzem magam a boromben hogy elfogadtam magam es masok is elfogadnak ilyennek…:)


Ja es a hipnozis nem hulyeseg, en is elmentem, eleg draga volt mondjuk de nekem segitett egy kicsit. Nem mondom hogy total megvaltozott a szemelyisegem de en ugy erzem az is segitett valamennyit.

2019. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!