Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen legális szerrel tudnám...

Milyen legális szerrel tudnám tartósan megváltoztatni a személyiségem?

Figyelt kérdés

Túlzottan magamnak való vagyok. Nem merek ranezni sem neha kollegaimra ha elnegyek mellettuk,nincs miről beszélnem,nehezen kommunikálok.szorongós vagyok Hogy tudnék egy laza tarsasagi ember lenni?

Esetleg hipnózis segítene?

Komolyan kérdezem

Gyűlölök már ilyen lenni


2019. máj. 22. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Meditáció.
2019. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolso elotti vagyok, eszembe jutott meg valami, szinhazterapia, nekem mikor jartam sokat segitett.

Nem tudom amerre laksz ott van-e ilyesmi.

2019. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pszichológus, bármilyen csoportterápia mindig jó!!


Nem tudom, milyen szerre gondolsz, a változás nem úgy megy, hogy betolsz valamit aztán varázslat!

2019. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gyors változást szeretnél, de hidd el nem örülnél neki. Szokásos, de valós dolog: ha tudod mi baj, akkor előbb-utóbb tudni fogod azt is mi a megoldás. Én is hasonló cipőben jártam régen, de ez szép lassan megváltozott és most már laza társasági ember vagyok, hogy a te szavaiddal éljek:)
2019. máj. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!