Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik zenei ízlés alapján néznek le másokat vagy éppen tartanak értelmesebbnek valakit?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Volt egy 2 diplomás ismerősöm, aki 31 évesen Záray-Vámosit hallgatott. (Inkább egy kést döfött volna belém...) :D
2019. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán tudok intelligensnek tartani egy olyan embert aki az utcán hangosan hallgatja a "yeah nigga, bitces, madafaka, yo..." kategóriájú trash néger "zenéket". Van az a zenei ízlés aminél már megkérdőjelezhető hogy nem e ízlésficamos/nem százas a hallgató alany. De a nagyon kiugróan trehány zenei ízléstől eltekintve, nincs bennem ellenszenv egy rock/pop vagy egy klasszikus zene kedvelő ember iránt. Szóval aki hasonlóan gondolkozik mint én azt megértem, aki toleránsabb e téren azt is (so-so), aki viszont már az a szint hogy "ááh minden popzene hallgató egy ratyi" az már megintcsak megkérdőjelezhetően retardált a szememben.
2019. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Véleményem szerint nem mindig van jelentősége annak, hogy ki milyen zenét szeret. Persze nyilván több értelmes embert találsz azok között, akik klasszikus zenét hallgatnak, és nem a mai szennyet, de rengeteg ellenpéldával találkoztam az évek során. Például a legtöbb metálossal lehet értelmesen beszélni, de nem egy olyan akad köztük, akit legszívesebben eltemetnék. Szóval nem rossz kiindulási pont, de ne feltétlenül ilyenek alapján ítéljünk el valakit.
2019. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
#2 válaszoló leírta a véleményem. Van olyan "zene" ami egyszerűen igénytelen, nem csak zeneileg de a szöveg/mögöttes üzenet is. Ez a hallgatót is minősíti. Ugyanakkor az a fajta elitizmus is szánalmas, amikor valaki úgy tesz, mintha csak egy alkategória létezne a többi zene pedig mind rossz.
2019. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Kicsit ilyen vagyok, amit bánok, de többször mégis bejön...
2019. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Igényes és igénytelen dolognál nagyobb baromságot is nehéz találni. Ott kezdődik, ha valaki azt szereti amit, addig nincs semmi baj legyen bármi is az. Akkor ezen az alapon vagy vonalon amiben semmi szöveg nincs az igényes vagy igénytelen?

Én teszek rá magasról ki mit hallgat, ameddig nem akarja megmagyarázni, hogy az miért is jó, vagy rám tukmálni.

2019. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Mivel magasról teszek arra, hogy ki mit gondol a zenei ízlésemről így nem foglakozom az általad említett lenéző emberekkel.

Viszont ha a buszon valaki hangszóróval bömbölteti a zenét (bármilyen egyen is az) és valaki rászól arra a hangoskodóra, akkor én ezt az embert becsülöm, mert sokan nem mernek szólni és inkább csak eltűrik a zenét.

Ahhoz, ki milyen zenét hallgat a fülesével végképp nincs semmi közöm ha nekem nem kell hallgatnom.

2019. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Lenézni valakit az ízlése miatt elég béna és negatív dolog. :D Van egy ismerősöm, aki a heavymetalt szereti, közben meg egy 50 kilós 18 éves fűszál a tag. Én meg szeretem a pörgős latin számokat, meg a Jazzt is. Akkor én mi vagyok, valami szörny? :D
2019. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!