Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt most én gondolom túl vagy...

Ezt most én gondolom túl vagy tényleg lenéz?

Figyelt kérdés

Képzésen kérdezte egy nő, hogy mi az eredeti szakmám vag ymit tanultam eddig? Ezen eléggé meglepődtem, mert mindig is sokkal fiatalabbnak néztem ki a koromnál. Mondtam, hogy ezt tanultam eddig is ami igaz is( mert egyetemen ezt tanultam, de úgy hallottam meg láttam, hogy ezen a képzésen többet fogok tanulni.) Erre azt válaszolta, hogy nem baj ha eddig nem tanultál semmit. Hát erre inkább nem mnodtam semmit, mert úgy gondoltam, hogy valami ingyenélő kis prolinak néz aki eltartatja magát hol ott már egyetem melett is dolgoztam. Ezzel meg is erősitett mikor kérdezte hogy hány éves vagyok.


És az fáj benne, hogy ő úgy itél el hogy kisgyerekkel kb 40 évesen jön tanulni...én meg csak 22 vagyok


2019. máj. 23. 13:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De igazából miért mondja, hogy "nem baj ha eddig nem tanultál semmit" mondtam előtte hogy tanultam.Nekem akárhogy is nézem az jön le, hogy egy munkakerülő prolinak néz...
2019. máj. 23. 14:39
 12/15 anonim ***** válasza:

Figyi én is 22 vagyok

Azt látom hogy a környezetemben én bagyok egyedül aki dolgozik (diák, alkalmi, rendes állásom is volt)

Oké hogy én 16évesen muszájboo mentem

De minden második tini és 25alatti nem dolgozik semmit. Még félrerakott pénzük sincs max anyutol kunyerálnak v más fizet helyettük.

Szal még én is megszokottnak tartom hogy akorosztályunk java nem dolgozik hogosan hihetik h lusták vagyunk ha nem tesszük bele a bemutatkozásunkba


Ne sértődj meg csak mondd az igazat és magadat add. Első látásra senki sem ismeri a másikat :)


22/N

2019. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
értem köszi
2019. máj. 23. 15:01
 14/15 anonim válasza:

Szerintem félreértelmezte a válaszod: "ezt tanultam eddig is"


Ő lehet úgy értelmezte, hogy tanultad, de nem sikerült megtanulni, és ezért önszántadból újra tanulod.


És lehet csak biztatni szeretett volna, de ez hangsúlytól és arcmimikától is függ, igy látatlanba nehéz bármilyen fajta tanácsot adni ez ügyben, de egész egyszerűen próbálj tovább lépni ezen, mert ha valaki tényleg lenéz, majd a tanfolyamon rájön, hogy mégsem vagy olyan, mint amilyennek gondolt, de ez sem számit. Ami igazán számit, hogy azért mentél a tanfolyamra, hogy a szakmai tapasztalataidat kiegészitsd, fejleszd, és, hogy ki mit gondol rólad, lényegtelen. A lényeg, hogy próbálj ne foglalkozni a sértéssel, ha sértés volt, ha nem akkor is engedd ezt el, nincs értelme szenvedni emiatt.

2019. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Abból hogy ugyanazt tanultad amit most is, az is lejöhet, hogy eddig nem tanultál semmit. Lehet, hogy félreértette. És ne nézz le valakit azért, mert idősebb, mint te.
2019. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!