Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálok idegen helyen egyedül...

Utálok idegen helyen egyedül maradni éjszakára. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lakótársam albérletben, de van, hogy egyedül kell maradnom. Napközben lefoglalom magam, semmi bajom nincs, de éjszaka valami borzalmas.


Ráadásul panelban lakunk, nekem ez teljesen idegen mert kertes házból jöttem, nyugis környékről. Minden kis zajra felfigyelek, nem jön rám álmosság. Meg lehet ezt szokni? Nektek mi segít ilyenkor?



2019. máj. 23. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy idegen helyen, a saját albérletedben van.

Nincs mitől félned. Én inkább egy házban félnék egyedül, oda könnyebb bejutni. A zajokat meg majd megszokod.

2019. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Füldugó:) Nekem bevállt.
2019. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szamtalanszor aludtam szallodai szobaban egyedul. Sot, kulfoldi youth hostelben ugy is, hogy volt 4-10 szobatars a vilag minden tajarol (Franciorszagtol Los Angelesig), akiket sose lattam korabban. Nem tudtam roluk semmit, csak remelhettem, hogy mindegyikuk tisztesseges ember.

Igy is tudtam aludni.

2019. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben. Amikor albérletbe mentem, akkor több, mint fél év után volt olyan, hogy mindkét főbérlő hazament. Egy pár voltak és tulajdonosok.

Elsőre fura volt a helyzet, mert új város és a lakást sem ismertem teljesen. Nem féltem, hogy betörnek vagy ilyesmi, csak beugrott, hogyha ez vagy az elromlik, akkor mi lesz. Ők képben voltak, én nem.

Pár ilyen éjszaka és megszokod a dolgot! :D

2019. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!