Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább tartsanak gonosznak,...

Inkább tartsanak gonosznak, mint baleknak. Te hogy vagy vele?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Én meg leszrom minek tartanak.
2019. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
64%
Szerintem egy balf @sz vagy, ha csak ezt a két végletet látod...
2019. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem csak simán nem érdekel, minek tartanak. Asszertív vagyok, így nem tudnak rajtam áttaposni, de ettől még én se taposok el mást, nincs rá semmi szükség.
2019. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"inkább egyenek meg a férgek, minthogy a férget megegyem"


Karinthy Frigyes

2019. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gonosznak kell lenni a "nem-baleksághoz", hanem okosnak és határozottnak.
2019. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tulajdonságról van itt szó szerintem, hanem helyzetről, viselkedésről. Valamire reagálni kell, és vagy így vagy úgy teszed. Vagy balek leszel, vagy szemét.

Nos, ez sok mindentől függ, de összességében én inkább leszek valaki szemében gonosz, mint balek. Persze nem fog érdekelni a véleménye, de a döntésem, ami miatt valaki valaminek kikiált már annál inkább. És alapvetően olyan döntéseket szoktam hozni, amitől simán kegyetlennek, szívtelennek tűnök. Nem zavar.

2019. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!