Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerkedésnél mennyire számít,...

Ismerkedésnél mennyire számít, ha valakinek (esetemben egy lánynak) nincs hobbija, konkrét érdeklődési ő köre és általában elég tájékozatlan?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Meg tudja ölni a beszélgetést, ha annyira nincs közös témátok, hogy csak kínos csendben feszengtek egymás mellett. És ezzel véget is ér az ismerkedés.
2019. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sokat számítana.
2019. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Tehát tudálékos beszélgetőpartnernek örülnél? Tudok ajánlani neked. ;)
2019. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Maltodextrin ***** válasza:
100%

Pasi oldalról (én az vagyok) kb annyit számít, hogy a háta mögött ilyeneket fognak róla mondani, hogy "buta mint a föld". Meg úgy általában eléggé nem fog tudni hozzászólni a dolgokhoz azon kívül, hogy "de szép idő volt ma".


Párkapcsolatban hamar unalomba fulladna az egész. Nekem nem kéne egy ilyen csaj.

2019. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben, elfogadom, hogy vannak, akik így gondolják. Gondolom van olyan is, aki ennek ellenére szeretne és elfogadna.
2019. máj. 25. 13:05
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, csak te tartod magad tájékozatlannak, mert túl sok negatívumot, vagy lenézést kaptál rosszindulatú emberektől.

Nem számítana, ha nincs hobbija, valami biztosan érdekli, nem hiszem, hogy ezen múlik a beszélgetés. A tájékozottság is egyfajta relatív dolog. Számomra nem ezen múlna.

2019. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Maltodextrin ***** válasza:
60%

Igen vannak es lesznek olyan pasik akik egy ilyen lany megfelelne es hosszu tavon elkotelezodnenek mellette.


Hidd el ferfi oldalon is rengeteg a szurke eger. Raadasul neked meg igy is konnyebb dolgod van mert erted meg fognak mozdulni, az onbizalomhianyos szurke eger fiukert meg egy csaj sem.


Szerintem felesleges ilyesmin ragodni amugy. Szeresd onmagadat es masokat.

2019. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 és #7: Köszönöm a bíztatást! :)
2019. máj. 25. 14:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha legalább átlagosan nézel ki, akkor már nem számít milyen a személyiséged a férfiak többségének.
2019. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95D, és lehetsz akármilyen éjsötét ;)
2019. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!