Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerkedésnél mennyire számít,...

Ismerkedésnél mennyire számít, ha valakinek (esetemben egy lánynak) nincs hobbija, konkrét érdeklődési ő köre és általában elég tájékozatlan?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 12:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló vagyok fiúban. Bár érdeklődési köreim vannak, meg hobbim is, de nem igazán lány (ember) kompatibilisek.


19F

2019. máj. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinél próbálkozik. Egy tájékozott, intelligens, tanult embernél ez hátrány lesz. Egy hasonlóan tájékozatlan, "elvan, mint a befőtt" típusú embernél meg valszeg előny. Ha emellé más téren is lenne mit javítania (pl. nem elég szép, nem elég kedves, nem elég pénzes, nem elég házias), akkor nehézkesebb lesz,
2019. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem rettenetesen zavarna, de mindenki más. Számomra fontos, hogy akivel együtt éljek, ne legyen csak úgy el magának, hanem legyenem hobbijai, érdeklődési köre, ezáltal egy kicsit talán színesebb egyénisége, szenvedélye.
2019. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, elhiggyem-e, hogy ennyire tragikus a helyzet. Én is mindig hasonlóképpen írom le magam, de amikor beszélgetésre kerül sor, gyakran kiderül, hogy valójában elraktározott már az agyam annyi információt az eddigi életem folyamán, hogy képes legyek sok témához hozzászólni, vagy akár újat mondani az embereknek. Az igazi válasz a kérdésedre egyedül attól függ, hogy mi milyennek látnánk, ha ismernénk.
2019. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!