Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha valaki...

Mit gondoltok, ha valaki gyakran motivàciós idézeteket oszt meg közössègi oldalakon?

Figyelt kérdés

Plusz mèg ki is posztolgatja kèpekkel, szöveggel, hogy ő így meg úgy megcsinàlta.

Nekem nagyon unszimpatikus, sőt idegesìtő.


2019. máj. 26. 08:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Önellentmondásos világban élünk, így nem csodálkozom rajta, de engem is idegesít egy kicsit, attól függetlenül elgondolkodom az idézeten.
2019. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Na ezek a "mondatelemzèssel problèmàid vannak" dolgok ugyanolyan idegesìtőek...

Te a vèlemènyed mondtad el azokról akiket ez a dolog idegesìt....

Nem azért tettem fel a kèrdèst, hogy az èn èletemet elemezzük, főleg ìgy làtatlanban.


Szeretem az idézeteket èn is, nem mondtam, hogy nem. Csak idegesìt, hogy olyanok, akiknek minden megadatik, nem mentek semmi extràn úgymond keresztül, magas lóról, mert most nekik èpp jól megy, kiokatóan osszàk az èszt ès ők megmondjàk a "tutit".


Pozitìv èlethelyzetben könnyű pozitìvan làtni a dolgokat.

Igazi erő ès kitartàs, ha ezt poklok poklàn is meg tudja tenni valaki.


Nem vagyok irigy, de nem szeretem, ha valaki elszàll magàtól.

Nekem az szimpatikusabb, ha valaki bàrmit is elèr, szerèny tud maradni.


De igazad van abban, hogy Mièrt is nem törlöm le ezeket, ha nem tetszik.

Mindenki azt oszt meg, amit akar. Jogos!

2019. máj. 26. 14:49
 13/19 anonim ***** válasza:
De a depresszió, gyász közepén senki nem fog pozitívkodni, hanem miután legyűrte a fájdalmat. Teljesen más tudatállapot valami közben és valami után lenni.
2019. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem èrtek egyet, szerintem negatìv èlethelyzetben a legnagyobb erő pozitìvan gondolkodni. Szàmomra az az igazi motiváció!
2019. máj. 26. 18:07
 15/19 anonim ***** válasza:

"Csak idegesìt, hogy olyanok, akiknek minden megadatik, nem mentek semmi extràn úgymond keresztül, magas lóról, mert most nekik èpp jól megy, kiokatóan osszàk az èszt ès ők megmondjàk a "tutit"."

Honnan tudod, hogy nem mentek semmin keresztül? Együtt élsz velük talán?

És mi van, ha valaki állításod szerint minden a s..gge alá kerül, ő miért ne oszthatna pozitív gondolatokat, hogy ezzel is rávezesse a többi negatív életunt pesszimista egyéneket, hogy mindig van kiút. Ha jobb életet szeretnének, akkor azért küzdjenek is meg, tegyenek azért, hogy nekik jobb legyen. Mindenre van megoldás, csak akarni és tenni kell érte és nem a kifogásokat kell gyártani folyamatosan.


"Nem vagyok irigy, de nem szeretem, ha valaki elszàll magàtól."

És mi van, ha te gondolod rosszul? Hogy ő szimplán csak büszke arra, amit elért, büszke magára, de te ezt már úgy veszed le, NEGATÍVKÉNT, mintha elszállt volna magától.


FB-on egyébként meg a legtöbb ember CSAK pozitív oldalát mutatja, nagyon kevés az az ember aki sírni és önsajnáltatni jár fel. A FB egy kirakat.


Lehet, hogy számodra az az igazi motiváció, mikor jön a negatív megmérettetés, számomra pedig az, amikor MINDIG minden helyzetben tudsz motivált és pozitív lenni, akár pozitív, akár negatív az adott (élet)helyzet.

2019. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Elfogadom a Te vèlemènyedet is kedves utolsó hozzàszóló!

Feltettem a kèrdést ès most megtudtam, hogy sok màs ember is úgy van vele, mint èn viszont van olyan is, aki nem.

Ezzel nincsen semmi problèma.

2019. máj. 27. 03:09
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg aki negatív élethelyzetben pozitívan gondolkodik, azzal valami gáz van. Mintha nem fogná fel a helyzet súlyosságát.


Anyukám halálakor a gyász közepén, nem tudtam volna pozitív lenni. Posztolgatni, hogy oké, meghalt, de ne sírj, hogy vége, örülj, hogy megtörtént, #lávcsi. Ha emiatt szar vagy gyenge vagyok, hát legyek. Viszont most, hogy már nem egy hisztérikus idegroncs vagyok, hanem nyugodt fejjel, nem egy módosult tudatállapotban nézek vissza a történtekre, tudok segíteni bárkinek, aki veszteséggel küzd. És megértettem azt a közhelyet is, hogy az idő gyógyít, hiába olvastam pár héttel utána, akkor csak kiakasztott.

2019. máj. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Persze egyetértek ezzel! Szerintem nem is lehet ìgy àltalànosìtani. Mondjuk egy gyàsznál max az lehet a pozitìv gondolkodás, hogy elfogadod a törtènteket, időt adsz magadnak.

De pl egy súlyos betegsègnèl kell a pozitivitàs mindenkèpp a gyógyulàs èrdekèben is. Vagy ha valami testi vesztesèg èr, ami egèsz èletre akàr kihat.

Sajnálom anyukàdat!

2019. máj. 27. 11:00
 19/19 anonim ***** válasza:
Szellemi önkielégítés.
2019. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!