Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írjak neki a kép miatt? Vagy...

Írjak neki a kép miatt? Vagy csak rosszabb lenne az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Úgy 1 éve ismerkedtem egy sráccal, jól alakultak a dolgok, legalábbis felőlem.

Küldtem neki egy képet rólam. Amin félmeztelen vagyok. Abban a pillanatban hogy elküldtem, megbántam. Persze nem is lett semmi köztünk. Nem igazán ismerem, de nem válltunk el haraggal, egyszerűrn egy idő után már nem írt.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek írjak neki? Ugyanis nagyon parázok és aggódok azon a képen. Nem is tudom hogy kéne ráírni, de az lehet, hogy talán csak magamnak csinálnék még rosszabb helyzetet. Csak az a baj, hogy így meg nem tudok felszabadult lenni, mert mindig bennem van, hogy mi van, ha kikerül.

Szerintetek?



2019. máj. 26. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira megakarná mutatni másnak,már megmutatta volna.
2019. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezelhetetlen a helyzet. Ha megkéred őt, hogy törölje, és azt mondja hogy megtette, mi a biztosíték rá, hogy tényleg megtette? Semmi. Az egyértelmű hogy megtartotta, de ha normális akkor úgysem fogja továbbközölni. Főleg ha nem múltál el 18 éves a kép készítésekor. Ha elmúltál, és megosztotta, de senki másnak nem küldted el a képet akkor egyértelműen beazonosítható hogy kitől származik, és számonkérhető lesz ezáltal.


Nem írnék rá, mert ha felhozod a témát, azzal csak felhívod a figyelmet rá.

2019. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy miért küldés bárkinek ilyen képet?
2019. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi volt. Minek kell ilyen képeket küldeni bárkinek is? Akinek igazán tetszel, annak ruhában is tetszel. Felesleges félmeztelen képeket küldözgetni. Nem is értem a motivációdat, pedig én is nő vagyok.
2019. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
ma kaptam vagy 10 meztelen kepet, meg videokat. oszinten, szerinted pont 1 darabbal fogok majd visszaelni? a felet mar ki is toroltem, a masik felet meg kb 2 nap mulva fogom. 1 kep miatt ne aggodj, ha nem haragba valtal el tole akkor nem lesz semmi
2019. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Fölösleges, nem változtat semmit a helyzeten. ezért nem kell ilyen jellegű képeket küldeni.

Ahogy már mondták azt mond amit akar, ha az orrod előtt törli le ma már az sem biztosíték.

2019. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Maltodextrin ***** válasza:
72%

Már rég végigmutogatta azt a képet a haverjainak. Ha fejreállsz sem fogja letörölni, vagy csak azt mondja majd amit hallani akarsz.


Szerintem ne csinálj ebből ügyet, nem szopás közbeni paparazzifotóról van szó. :)

2019. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérd vissza, mert ha észre veszi, hogy neked kellemetlen - megzsarolhat vele. Ha eddig nem zsarolt meg, akkor ennyi idő után aligha teszi meg. Talán ő is kidobta már, hiszen nincs meg a kapcsolatotok egymással.

F.

2019. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fent vagy a napiszaron vagy valahol màshol és nem is tudsz róla. Most öszintén, ki tudja? Lehetséges.
2019. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!