Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha mindenki...

Mit csináljak, ha mindenki ilyen 14-16 évesnek néz 23 éves létemre?

Figyelt kérdés

Ha nincs nálam személyi, nem afják ki a piát. Pakolhattam vissza a lánybúcsús adagot. Ha meg bemegyek dohányboltba, bunkóznak, mert nem hiszik el, hogy az hiszik el, hogy az tényleg az enyém. A délelőtt suliban kellene lenned kislány a legjobb. Meg bár hol csinálok valamit, bárhova megyek, bármi ügyet intézek, úgy kezelenek, mintha ilyen kiskamasz lennék.

Ilyen 19 éves koromig nem volt gond, merg nem csináltam semmit felnőtteset, a suliban, barátaim között meg tudták, hogy mennyi idős vagyok...

A legjobb az volt, mikor valaki szomszéd nem akarta megérteni, hogy én már bizony le is érettségiztem már.

A pláne, hogy ez 90 %-ban így van, amire rátesz, hogy otthon laktam eddig.

De nár nagyon idegesít, tényleg nagyon.


2019. máj. 27. 10:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Igen, az egyik legnagyobbproblémám, mert szinte mindig szembesülök a hatásaival, mikor délelőtt megyek valahova...


Azon kell fenn akadni, hogy egyzser nem volt nálam személyi, mikor boltba mentem... Szokott lenninirat a pénztárcámban, direkt ikyen esetre...


Heti többször megkapom. Meg be is szólnak, hogy nem lógni kellene, hanem iskolában lenne a helyem délelőtt...

2019. máj. 27. 11:36
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ez van, csak férfiként, ami még rosszabb szerintem. Mert a nőknél legalább jobban kelendő vagy, ha fiatalabbnak nézel ki, engem meg ismerkedésnél elhajtanak a nők részben mert azt gondolják nem vagyok elég érett.

Valamint a férfinak tekintélyt kell néha szereznie, ami szintén nehéz így.

Jó oldala, hogy könnyebben elvegyülök fiatal társaságban, nem néznek ki 26 évesen az egyetemi buliból.

2019. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Meg be is szólnak, hogy nem lógni kellene, hanem iskolában lenne a helyem délelőtt..."


Tanulj meg röhögni ezen! ;)

2019. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindig inkább a kövérséghez voltam közelebb, mint a soványsághoz, és engem is folyton fiatalnak néznek. Hogy konkrétan mennyinek, azt nem tudom, de 29 évesen nem akartak fület lőni (és itt pár centis pixie hajam volt), 30 évesen plázában a biztiőr rám szólt, mikor az OTP nyitásra vártam, hogy miért nem vagyok suliban, 31 évesen orvosi vizsgálaton meg a laboros hölgy nyugtatott, hogy biztos nincs semmi baj, tinédzserkorban ritka az ilyesmi.
2019. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Zsoszoos irj ram majd,folytassuk a beszélgetést!

En is videki vagyok!

Sajna tiltottak-(


+Black+

2019. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is szinte mindig elkérik a személyit, holott már bőven elmúltam 18. Egy középsuliban tanítok, és gyakran azt hiszik, hogy én is ott tanulok. Volt már, hogy amikor szeptemberben mentem be órát tartani, azt hitték, én vagyok az új osztálytársuk 😃 én csak egy jót nevetek rajta, és örülök neki, hogy ilyen fiatalnak nézek ki
2019. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Később sokkal jobban fogsz neki örülni ha fiatalnak fognak nézni korodhoz képest és te is sokkal jobban fogod magadat érezni, másoknak meg az a bajuk hogy 23 évesek és 30-35-40 évesnek néznek ki, én 21 vagyok engem is 16 maximum 17 évesnek néznek, persze ha van szakálam akkor meg azt mondják hogy öreg vagyok, nem kell ezen stresszelni oda adod a személyit és kész aztán mindenki megy a dolgára, legyen nálad mindig a személyi.
2019. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem élvezd ki, ráadásul jobb, mintha 40-esnek néznének 23 évesen. Szerintem :) Én 21F vagyok de sokan azt sem hiszik el, hogy leérettségiztem, nem hogy azt, hogy pár év és lediplomázom :"D
2019. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam...Rohadt sokat szenvedtem, hogy mindenki kisgyereknek nézett sokáig... Aztán egyetemre mentem és a stressz annyira lestrapált, hogy most már 3 évvel idősebbnek néznek... :D Menj egyetemre, garantált a siker!!


Viccet félre téve ez se jobb... :D

2019. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!