Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretem a magányt, vagy nem?

Szeretem a magányt, vagy nem?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül maradok itthon, az első egy órában boldog vagyok, hogy végre itthon lehetek magányban, és főzhetek, hangosan zenét hallgathatok, satöbbi. De utána olyan furcsa érzés tör rám, hogy nem akarok együl lenni, és hirtelen azon kapom magam, hogy nézem mikor jönnek már haza. De ezzel minden szituációban így vagyok. Ha sétálni megyek, és stb...Amikor megérkeznek, meg szomorkodom, hogy nem tudtam kihasználni azt az időt, amit teljesen magamra fordíthattam volna. Akkor most szeretem a magányt, vagy nem?

2019. máj. 28. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy h magány vagy egyedüllét. Úgy tűnik te nem a magányt szereted, hanem pl. egy hosszú munka/suli nap után nincs mindig igényed arra h 500 ember nyüzsögjön körülötted. Ez teljesen normális, ilyen "én időre" mindenkinek szüksége van.
2019. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!