Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ismerőseim miért csúfolnak?

Az ismerőseim miért csúfolnak?

Figyelt kérdés

A kinézetemről van szó. A hajam, szemem és a magasságom zavarja az embereket :(

Amikor suliban vagyok, minde szempár rám szegeződik, amikor pl egy másik terembe kell mennünk, akkor a folyosón mindenki engem néz.

Amikor a városban sétálok úgyszintén, vagy amikor bevásárolni megyek, olyan megvető, gyűlöletet, és egyben félelemmel néznek rám :(


Pedig nagyon kedves vagyok mindenkivel, mindig segítek ha szükség van rám :( és ez a hála?


A hajam vörös, a családból a nagynéném és a nagymamámnak volt vörös haja, és megnéztem néhány régi képet és a nagymamám anyjának is vörös haja volt

A szemeim világos zöld, anyámnak és édesapámnak is zöld.

A magasságom, nem igazán magas, inkább alacsony :( 148 :(

Mindig gúnyos megjegyzéseket mondanak és rosszat mondanak a családomról :(

Ezt már nem bírom tovább, mindig rettegve megyek mindenhová, félek, hogy egy nap durvább dolgok fognak történni.



2019. máj. 28. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Igazából nem néz téged senki. Régen én is éreztem hasonlóan, de rájöttem és mondták is, hogy ezt mindenki beképzeli magának.


A legtöbben csak bambulnak kifele a fejükből :D

Múltkor én is csak bambultam a metrón, erre amikor visszatér az eszem, akkor látom hogy egy öregasszony bámult és nem akart elnézni. Akárhányszor néztem vissza rá, folyamatosan nézett, gondolom amíg bambultam azt hitte figyelem. :) :D


Amúgy ezt a rettegést komolyan írtad? Mitől kéne rettegned, mi fog történni? :D Max hozzádszólnak de az sem a külsőd miatt lesz.

2019. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Amugy a vörös haj zöld szemmel szerintem gyönyörű es különleges. Lehet valaki azert néz meg. Aki csúfol az meg féltékeny, és/vagy kicsinyey, buta.
2019. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez kedves, de nem, nem csak beképzelem, konkrétan látom, hogy engem néznek, nincs üldözési mániám.

Amikor kajálunk, leülnek az előttem levő székre és elkezdenek nevetni, néha még mellém is leülnek és gúnyolódnak rajtam, miután már majdnem sírok, csak úgy elmennek :( ezt nem képzelem, konkrétan megtörtént/történik.

Legtöbbször senki sem ül le velem enni, mindig egyedül eszek :(

2019. máj. 28. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

"Igazából nem néz téged senki. "


Én is ezt próbáltam bebeszélni magamnak, de azért az embernek egy idő után feltűnik a gyanúsan sok "láttad hogy néz ki..." típusú összesúgás vagy nyílt gyalázás.


Volt, hogy suliban voltam, és a mögöttem jövő osztálytársam megjegyezte, hogy "X-nek olyan a feje mint a szopogatott savanyú cukor". Nagyon jól esett.

Vagy ültem buszon, és előttem kisgyerekes nő a gyerekének: "Nézd milyen csúnya a bácsi..."

Vagy apuka azt mondta a mobilozó kisfiának, hogy "Ha nem teszed le a telefont, te is úgy fogsz kinézni, mint az a bácsi..."


Meg úgy alapvetően látom az emberek megvető nézését, vagy a tipikus szájhúzós nézést, ha látják, hogy egyáltalán feléjük közelítek.


Ez van.

2019. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Én ronda lány vagyok és velem is megtörténtek ugyanazok a dolgok, mint a 4. válaszolóval...Okés, hogy az átlagos/átlagon felüli embereknek lehetetlen elképzelni, milyen az, amikor bemész valahova és minden szempár rád szegeződik és látod az emberek arcán a megvetést és az undort, mikor rád néznek, de legalább ne hazudtolnátok meg azt, aki ezeket átéli, meg ne próbálnátok bebeszélni neki, hogy "jajj, csak képzelődsz, hülye vagy"...

Plusz okés, hogy a vörös haj különleges és akinek alapból szép az arca, az sok esetben még szexibb vörös hajjal, de ettől még a vörös haj nem eredményez automatikusan szépséget. Sőt, ha valakinek alapból nem olyan szép az arca, a vörös hajtól csak még szembetűnőbbek lesznek a hibái, a pattanásokról, egyéb bőrhibákról nem is beszélve.

Kérdező, szerintem nem sokat tehetsz azon kívül, hogy hozzászoksz. Ha lány vagy, esetleg egy kis sminkkel megpróbálhatod kiemelni az előnyösebb részeidet, vagy legalábbis elfedni a kevésbé előnyöseket.

2019. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert köcsögök. Biztos vagyok benne, hogy szép vagy. Rosszat mondanak a családodról? Úgy hogy nem ismerik őket? Hát tényleg sok a beteg ember..

Az is lehet, hogy irigyek a hajszínedre páran. De sose értettem, hogy lehet valaki akkora bunkó, hogy beszóljon a másiknak a kinézete miatt..

2019. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tökéletesen megértem, hogy min mész át. Vörös hajú fiúként kb. általános iskola végéig állandóan csúfoltak a hajszínem miatt. A középiskolában normális közösségbe kerültem, csak elvétve, viccből esett szó a hajszínemről. Azóta felnőttem, 202 centi. 100 kg lettem, de a régi sérelmek nem múltak el bennem, és nullásgéppel mindig nagyon rövidre vágom a hajam és baseballsapkát hordok, senki se mondaná meg, hogy a marcona külső egy rengeteget szenvedett "gyerek"-et takar.
2019. máj. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:( sajnálom.

De köszönöm mindenkinek, kedvesek vagytok :)

Akik az iskolatársaim( még néhány tanár is) inkább a mendemondának hisz, és a pletykának :(

2019. máj. 29. 07:17
 9/10 anonim válasza:
100%
Nekem is vörös hajam van és nem szeretem, mert feltűnő. Sokan megnéznek miatta és nem egyszer volt már, hogy néhány kisgyerek megijedt tőlem. Na meg persze, nem hordhatok semmi élénk színt, mert állítólag nem áll jól rajtam. Egyik régi osztálytársam meg is jegyezte, hogy ne hordjak pirosat, mert hülyén nézek ki benne. Nagyon ideges vagyok, amikor valaki a külsőm miatt szól meg. Mivel nem vagyok valami szép, sok pattanásom is van, és ahogy mondták már az előttem levő válaszokban, a vörös hajszín kiemeli őket. Feszélyez, ahogy bámulnak rám és lehet, hogy csak beképzelem, de néha hallom, ahogy összesúgnak a hátam mögött. Ezért ha nem muszáj nem megyek emberek közé.
2019. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A korodat nem írtad, kérdező, így pedig nehéz korrekt választ adni. Mindenesetre nyugi! Hamarosan nem csúfolni fognak, hanem rág hajtani. Megnézni ezután is megnéznek majd, de más szemmel, mint most.
2019. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!