Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ismeretlen szám folyamatosa...

Ha ismeretlen szám folyamatosan zaklat érdemes erről szólni a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

Vagy inkább hagyjam mert úgyse tennének semmit ?

Nem vicc.


2019. máj. 28. 17:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat!

Hát a kislány azt próbálja be mesélni nekem hogy a Facebook munkatársa és bűnt követtem el mert erotikus videókat néztem és ne használjam a Facebookomat mert sok lesz a számla és mielőbb fizessek. Hát egyáltalán nem tudom komolyan venni mert ez kamu egy igazi felnőtt ember legyen az férfi vagy nő az nem viselkedne Ilyen gyerekesen ha felhív valakit. Biztos egy trollkodó valaki.

Nem ír ki számot csak annyit hogy ismeretlen szám.

2019. máj. 28. 17:57
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azt, amit írtak, hogy eleve tiltsa a telód az ilyet, vagy amit én, hogy egyszerűen csak nem veszed fel és hadd csörögjön (némán).

Amúgy tényleg csak ilyen telefonbetyárkodásnak tűnik. Anno kölyöknek mi is csináltunk ilyet. :D

2019. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Régen én is csináltam ilyet nem tagadom bevallom őszintén. Tizenéves koromban csináltam ezt unalombol kíváncsiságból szórakozásból de akkor se állandóan csak hébe hóba aztán annyi. Ma már jó ideje nem csinálok már ilyet már nincs kedvem hozzá.
2019. máj. 28. 18:08
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tiniként tökre belefér. Mindenki csinál abban a korban hülyeségeket, de hát mikor máskor ha nem akkor, nem igaz? :)

Szerintem csak engedd el. Ha nem reagálsz vagy egyenesen tiltasz, úgyis meg fogja unni és abbahagyja. Mondjuk ha tiltasz, még tudomásod se lesz róla.

Nem kell ide rendőrség, ez nem olyan volumenű. Csak kiröhögnének szerintem.

2019. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi általánosban csináltunk ilyet telefonfülkéből, csak mi a tűzoltósággal meg a rendőrséggel szórakoztunk, mert a segélyhívó számokhoz nem kellett aprópénz. Aztán a tesitanárunk kifigyelt minket, aztán odalopakodott a fülkéhez, mikor mi éppen akcióztunk, majd ránk tépve az ajtót egy. kb 1 órás fejleüvöltést kaptunk tőle. Amiért azóta hálás vagyok, mert akkor tanultam meg egy életre, hogy az ilyen dolgoknak az égvilágon SEMMI ÉRTELME.
2019. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja szerintem is csak nevetnének egy jót.
2019. máj. 28. 18:18
 17/17 A kérdező kommentje:
Régen én is felhívtam a Mentőket 12 éves koromban most 22 éves vagyok. Hát hála Istennek nem történt semmi baj szerencsére. Bár aztán meg bántam hogy szórakoztam rajtuk aztán ki tudja lehet hogy segítettem a hívással is valaki életét meg mentettem csak nem tudtam róla.
2019. máj. 28. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!