Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a viselkedés, szóhasználat...

Ez a viselkedés, szóhasználat mennyire jellemző a kb. húszéves fiúkra (focisták)?

Figyelt kérdés

Vonattal jöttem haza, és kifogtam belőlük egy csapatot. Mint kiderült, fodbalisták, akiket már Hofi is teljesen leépültnek nyilvánított ötven évvel ezelőtt. Ordítozva „beszélgettek” egymással, és gyakorlatilag a következő szavakból állt a beszélgetésük: érted, tesa, b+, qrva, megb-tam, köcvsög. Ezekből minden mondatba jutott legalább egy. (Nem voltak hosszú mondataik.)


Szerintük minden lány, nő qrva, mindenkit meg is b-tak - útitársaim szerint az ákádémián pedig már azt fogják mesélgetni, hogy minket is megb-tak a vonaton.


2019. máj. 31. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Az ég kék, a fű zöld, a focisták tuskók, és holnap szombat van.


Végülis jobb később mint soha felismerni alap tényeket.

2019. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A _uzit kihagytad.
2019. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Focistánál bunkóbb, ostobább, primitívebb sportoló nem nagyon van. A mieink ráadásul még a fociban is balfékek.
2019. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fiúfalkákkal én is találkoztam, nem csak focisták lehetnek ilyenek, belém is kötött már nem egy ilyen kedves kis csapat. Volt hogy tesiórán, gimnáziumban ott álltak az öltöző mellett, gyülekeztek, elkezdtek beszólogatni nekem, r-bncoztak, mert ugye többen voltak, visszaszóltam, hogy "ez egyedül is menne?", meg bemutattam nekik, erre jött a megtorlás (hiszen egy lánynak kussban kéne tűrnie ezt), "ülj bele kis k..rva", "ülj bele és forogd magad véresre"<---ezen akkor teljesen lesokkolódtam, hogy lehetnek ennyire betegek. :O És tudjátok mit csinált a NŐI testneveléstanár? "Ejnye fiúúúk" ennyi. Teljesen elképedtem. Nem hiába hiszik ezek, hogy nekik mindent lehet, hogy alázhatják a gyengébb fiúkat, lányokat, ha egy másik idősebb nőtől is csak a mosolygós elnéző ejnyét kapják. És ha nem lett volna ott egy nevelő sem...na mindegy.


Számomra az a durva, hogy a sportnak tanító, nevelő célzatúnak kéne lennie, és ezek sokszor úgy viselkednek, mint egy utolsó lincselő csürhe valami putriból. Jól szituált, anyuka által féltett fiúcskák. :/

Arra kíváncsi lennék, hogyha az ő anyjukat k-rvázná le valaki ugyanígy, akkor is ekkora pofájuk lenne?

2019. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!