Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem utáljátok, mikor...

Ti nem utáljátok, mikor kérdeztek valamit, de nem a kérdésre válszolnak, hanem valami másba kötnek bele?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 16:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én pont most botlottam egy ilyenbe bele. Az elején nagyon rosszul esett, de már csak nevetek rajtuk. Viszont azért elég rossz érzés még mindig.
2019. máj. 31. 16:46
 2/16 A kérdező kommentje:
Elrontottad.
2019. máj. 31. 16:48
 3/16 A kérdező kommentje:
Rip, most én is elkövettem egy nagy hibát.
2019. máj. 31. 16:51
 4/16 A kérdező kommentje:
De tényleg utálatos, ha nem a kérdésre válaszol valaki. Már úgy vagyok vele, hogy megkérem a moderátorokat, hogy töröljék le inkább az előző kérdésem. Sőt, írok is nekik.
2019. máj. 31. 16:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Nézd, ha felírsz egy "támadjatok trollok" feliratot a homlokodra, ne csodálkozz, ha lesz aki szót fogad. :D
2019. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De én nem írtam ilyet a homlokomra, csak egy egyszerű kérdést tettem ki. De nagyon megerőltető lehet egy igent vagy nemet írni. Szerintem nem is ismerik ezt a két szót. 8 általános biztos megvan? Csak mert szerintem az ilyennek, aki nem tud megválaszolni egy kérdést, hanem másba köt bele, annak nem hiszem.

Mármint most nem rád gondolok.

2019. máj. 31. 17:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki nem tud elköltözni? 22 éves,lány? Hanyadjára írod ki a kérdésed? Na látod.
2019. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#9 Nem. 16/L
2019. máj. 31. 17:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Aw, ez kedves pedig már majdnem magamra vettem. :D


Na de nézd milyen rendessé teszel itt a szép szavaiddal, válaszolok komolyan is:


Attól függ, mibe kötnek bele. Szoktam én is kötekedni, ha az illetőn tökéletesen látszik, hogy a kérdésnek valójában max annyi értelme van, hogy figyelmet akart, vagy hisztizni/picsogni egy sort. Normális kérdésre viszont normálisan válaszolok is. Viszont a kérdések nagyobb hányada messze távol áll a normális, értelmes kérdésektől.

A kedvencem továbbra is a "hogyanszerezzekbarátokatmagányosvagyok" százötvennégyezredik verziója (csak ebben a hónapban) meg az, amit kb 30 mp kiguglizni. Ezektől a falnak megyek és nem, nincs már elég tolerancia bennem, hogy el tudjak menni ezek mellett anyázás nélkül. Mert ha ők feltehetnek hülye kérdést, hát én meg kiengedhetem a fáradt gőzt egy anonim oldalon. A kollégáimat mégse küldhetem el a halálba, habár néha azt is meg szoktam tenni, de jobb azért élőben felvenni a "kijövök mindenkivel" álarcot. Hasznos és kifizetődő, érdekjópofizás. Mind ezt csináljuk. Viszont itt ugyan milyen előnyöm lesz abból, ha valaki olyannal vagyok kedves, akivel nem akarok az lenni? Pontosan - semmilyen.

Mindenki teszi, amit tud és akar. Ebbe pedig beletartozik a kevésbé kedves emberek részéről a napi stressz levezetése. (:


Ez az oldal nagyjából erről szól, az utóbbi fél évben biztosan.


Nem mellesleg ismerősi körökben ha szóba kerül bármiért a gyakori, mindenki úgy reagál rá, hogy "Ú csak azt ne..." . Az itteni válaszokat már jó érzésű ember komolyan se veszi.

2019. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2019. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!