Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek attól rossz ember...

Szerintetek attól rossz ember vagyok, ha másokon vezetem le a lelki fájdalmam?

Figyelt kérdés
Így csökken a lelki fájdalmam,és boldog leszek tőle. Engem is ugyanúgy bántottak. Kissé szadisztikusan élvezem.
2019. máj. 31. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég csúnya felfogás, hogy azért bántasz másokat, mert téged is bántottak.
2019. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%
A te fajtáddal eleget voltam egy közösségben..Golyót az ilyennek a fejébe!
2019. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem hinném, hogy rossz ember vagy ettől a viselkedésformától. Rémületesen és taszítóan ostoba, és az élet törvényeit nem ismerő, nos, az igen.


Ha és amennyiben rendelkezésedre áll (márpedig rendelkezésedre áll) a stresszt nem továbbadni és nem is pufferolni, hanem felülemelkedni rajta, akkor kötelességed azt tenni -mint ahogy másoknak is kötelessége lenne. Az "engem is ugyanúgy bántottak" nem ad felmentést a törvénysértés alól. Ugyanolyan megvetendő ember leszel, mit a bántalmazóid, kedves Kérdező. Ha a stressz továbbadása egyfajta örömforrás az életedben, akkor még leszálló ágban vagy, akkor hadd kívánjak neked jó utat a pokolba! Hamarabb ott leszel, mint gondolnád.

2019. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan kérdezem. Szerinted ki az, aki erre azt válaszolja, hogy ááá, nem vagy rossz ember, sőt, jó ember vagy, hogy másokat lelkileg szadizol csak azért, mert téged is szadiznak. Tudod mi a jó a körülötted élő embereknek, akiknek van egy csöpp esze? Csak egyszer tudod őket lelkileg bántani, aztán továbbállnak, de te ott maradsz a saját fájdalmaddal. Nem leszel boldogabb, te azt csak hiszed.
2019. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!