Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha én kizárólag csak...

Az baj ha én kizárólag csak az állatokat szeretem, de az embereket nem?

Figyelt kérdés
Én gyűlölöm az embereket. Soha nem kaptam senkitől se szeretetet,de egy állat szerintem sokkal többet tudna adni. Már kezdem érteni Elliot Rodgert.
2019. máj. 31. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen.

Volt egy ilyen, dühvel teli ismerősöm, szerencsére elkopott...nagyin kiborito volt mar, nem jó elerni azt az allapotot

2019. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Bocs, utálok ilyen dumaval jönni de ezzel a legegyszerűbb az egyszerű elmeket kiboritani:

Embert nem eszel, allatot igen.

Ergo az ember szereted állatot nem.

2019. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek. Engem még kutya nem vert át, nem csalt meg, nem hazudott, nem akart meglopni, megvezetni, és mindig őszintén örült nekem.


Ha választanom kellene, hogy egy gyerek vagy egy kutya maradjon életben, a kutyát választanám. A gyerekek undorítóak, és ráadásul fel is nőnek.

2019. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Ugyan, miért is lenne baj?


Barátkozz kutyákkal, hálj kecskékkel, és baj esteén kérj segítséget a törpeharcsáktól.


Sok boldogságot, minőségi életet kívánok neked!

2019. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Én is így vagyok vele pl.egy emberen nem segítenék ha történne vele vmi, viszont egy állaton igen.
2019. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván baj. Jelenleg még csak neked, meg a saját mentális egészségednek, de idővel a hozzád hasonlóak általában elkezdik megkeseriteni a környezetük életét, ami már mindenki problémája lesz.

Vagy távolodj el teljesen az emberi társadalomtól, vagy próbálj meg beilleszkedni.

2019. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Mivel gyaníthatóan emberek között élsz, igen, nyilván elég nagy baj.

Ha szereted az állatokat az jó, de antropomorfizálni őket már önmagad becsapása.

2019. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Költözz ki az erdő mélyére és élj együtt az őzikékkel. Problem solved.


#5:

Szerintem ha elcsapna egy autó, és a sofőr megállás nélkül tovább hajtana, te meg ott vergődnél az út közepén magatehetetlenül, miközben a járókelők csakúgy elmennek melletted, mintha ott se lennél, igencsak átgondolnád ezt a kijelentést.

2019. jún. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többségét én sem szeretem, de vannak köztük jók. Nem utálhatsz mi denkit, mert azzal csak magadnak ártasz.

Kezdd azzal, hogy megszereted magad ^_^.

2019. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as

Akkor így jártam.Bár am meg akkor ponthogy nem változna meg a véleményem, ha rajtam sem sem segítenének!

2019. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!