Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb alkalom, amikor kakilnotok kellett?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Amikor mentem haza a suliból,akkor befostam. Szerencsére senki se vette észre.
2019. jún. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen alkalmam volt már, de azt gondolom, hogy a No1. tuti, hogy még hátra van valamikor az életben...
2019. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Állítólag minden civilizált felnőtt ember legalább 1x életében beszarik a gatyájába. 😀
2019. jún. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Suliba kellett mennem és muszáj volt elérnem a buszt, mert óránként járt és ha nem érem el azt, amivel mindig mentem, egy az egybe elkések az 1. óráról.

Szóval már így is épp késésben voltam, mikor éreztem, hogy mindjárt be...ok, szóval elrohantam a wc-re, de csodával határos módon hamar kész lettem és elértem a buszt.

2019. jún. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Városban laktam, gyalogoltam haza, aztán hát rám jött. Hazaérni már esély sem volt, úgyh az egyik bokorba pakoltam ki. Nem látta senki hálistennek, én meg elképesztően megkönnyebbültem.
2019. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt velem is. Egy buliról indultam haza, 3 megállónyit kellett volna menni, de egy után már lépni is alig tudtam, úgy kellett szorítani. Nem bírtam ki, egy fát trágyáztam meg.


A másik meg egy házibuliba menet volt, rám tört a semmiből. Mikor megérkeztünk nem is köszöntem, csak rohantam a budiba. Elég ciki volt.


De azt se szeretem, ha a munkahelyen kell...

2019. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Épp moziba mentünk cimborákkal a tőlünk 50 km-re lévő városba, én voltam a sofőr. Már kb. 5 km lehetett hátra, mikor iszonyatosan elkezdett csikarni a hasam. A létező összes kresz-szabályt megszegtem, a kocsit úgy parkoltam le, hogy 2 parkolóhelyet foglalt el, és amíg haverom megigazította, addig én rohantam a vécére. Meleg helyzet volt, de megúsztam.
2019. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Nemcsak kellett,be is fostam.Általánosban óra előtt:D

Még szerencse,hogy hazaengedtek,rosszullétre hivatkoztam...

2019. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!