Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is volt már ilyen?...

Veletek is volt már ilyen? Ereztetek már így?

Figyelt kérdés

Amikor mások ballagos/karácsonyi/szulinapi,stb... képeit nézegetem, akkor mindig megállapítom, hogy milyen jók és egyben sajnálom, hogy rólam nem készült anno.

De amikor meg ott vagyok az alkalommal, akkor nagyon nem vágyom ra, hogy bárki csináljon rólam képet, mert magyon nem szeretem. 😕

És nem is tetszenek a képek, amik rólam készülnek és én nem olyan vagyok, mint a legtöbb olyan ember, aki a netre feltesz képet (ismerem őket, szóval tényleg olyanok és nincs agyon szerkesztve a kép), hogy megáll, mosolyog és már kész is, mert jól áll neki a mosolya. Vagyis másoknak lehet tetszik, de nekem nem és ezért nem szívesen nézem vissza a képeket magamról.



Es ez így olyan rossz, hogy nyilván jo lenne ha rólam is lennének ilyen képek, de abban a helyzetben meg mindenkire csúnyán nézek, aki fel meri hozni, hogy csináljunk képet.


Veletek is volt már ilyen?

Mit tudnék csinálni szerintetek?



2019. máj. 5. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős, nem vagyok egy szépség, fel is szedtem az utóbbi időben. De emellé olyan szinten nem vagyok fotogén hogy az hihetetlen. Nagyjából 10 éve nem készült róla értelmes kép a nagyon kötelezőn kívül (egy esküvő, meg egy random karácsonyi fotó, amit nem tudtam elkerülni akárhogy próbáltam) Amikor ilyen kérdést látok mindig eszembe jut, hogy nem tudnék egy nyamvadt társkeresőre sem regisztrálni, mert szó szerint nincs rólam kép:D
2019. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy milyen céllal készülnének a képek? Az unokáidnak a jövőben mutatni, hogy ilyen volt a mama/papa, vagy éppen mutogatni a facere, meg az instára? Mert ha előbbi, akkor felesleges azon aggódni, hogy nézel ki, a családod szeretni fog így is. Ha utóbbi, akkor jobb, ha nem csinálsz képeket, és nem a kinézeted miatt, hanem mert szánalmasak a magamutogató emberek.
2019. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Nem raktam volna fel közösségi oldalra, inkább magamnak/családnak 😃

És tudom, hogy szerintük jó vagyok így, de attól nekem meg nem tetszik a kép és ez a baj :/

2019. máj. 6. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!