Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen emberek?...

Miért vannak ilyen emberek? Ezek szerint jobban járok, ha csendben maradok?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót amiben egy problémás nő segítséget kért az egyik közösségi videón,és a válaszolók leszólták mert hogy sajnáltatja saját magát,valaki a halálát kívánta. Miután kiírta a posztot azután öngyilkos lett. Elgondolkodtam hogy inkább nem kérek segítséget senkitől. Elviselem magamban a problémát.
2019. jún. 1. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Oké
2019. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Azt hiszik, hogy ez csak valami jó vicc, hogy a másiknak nincs lelki világa,érzései de ugye mint minden ember saját magából indul ki.

Az EGO világát éljük sajnos.

Szerintem ha segítséget is kérsz, akkor olyantól kérj akiben megbízol, közel áll hozzád és ismered.

2019. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az odavezető út is ilyen volt, akkor tényleg szükség lenne segítségre. Ha problémáid vannak, akkor olyantól kérj akiben megbízol és ne a net népétől.
2019. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ilyenkor szeretem ezeket a nagyon okos kommentelőket megkérdezni, hogy jó. És akkor mit csináljon az ember, ha nincs senkije és nem bízhat senkiben, ha a hozzá legközelebb álló emberek a kollégái, de azokkal sincs olyan viszonyban?

Ja igen. Pszichológus. Mindig ez a válasz. Nem baj, hogy abból is több a csapnivaló, aki nem is foglalkozik a beteggel, érezhetően nem veszi komolyan, csak amolyan munkadarabként bánik vele. (eddig az összes ilyen volt, erre nincs szükségem)

Én se kérek már senkitől segítséget, mert még azok a bizonyos barátok akikben bíztam is elfordultak, a családomtól meg csak a beszólásokat és lenézést kaptam.

De a nem beteg emberek mindig olyan jól meg tudják mondani a frankót...

2019. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Elviseled magadban a problémát? Hát ez igazán sajnálatos, remélem, az emberek kiheverik ezt a veszteséget, de megértem, hogy miért döntöttél így. Légy állhatatos és tarts ki ezen döntésed mellett
2019. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!