Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy fáradhatatlan,...

Mennyire vagy fáradhatatlan, normális, hogy én ennyire nem bírom?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és sokat hallom, hogy ilyenkor az ember még bírja, nem baj, ha éjszaka tanulni kell, vagy a buli miatt nem alszik, stb.

Hát én nem bírom. Sose bírtam. Bulizni alapból nem szeretek, de tanulni se tudok sokáig. Max. éjfél, utána csukódik le a szemem, és az agyam is kikapcsol. Minimum 8 óra alvásra szükségem van, különben délutánra elfáradok egy egyszerűbb napon is. A cselekedeteim is lassúak, ráérősek, semmibe nem vagyok pörgős. Mennyire normális ez? Tényleg lesz ez még rosszabb is? Ez esetben attól tartok, 50 évesen többet fogok aludni egy mormotánál.

(intolerancia miatt nem kávézhatok, a vérnyomásom elég alacsony)


2014. máj. 18. 19:34
 1/4 LamboLover válasza:

Még ha nem lenne semmi bajod akkor se ajánlanám hogy kávézz. Szerintem emberfüggő. Én csomó ideig talpon tudok maradni, főleg ha valami leköt, én mondjuk bulizósabb vagyok és ha jó a hangulat akkor egyáltalán nem vagyok fáradt, sokszor 4 órát alszom kb mégis tök jól elvagyok.

Abszolút emberfüggő. Néha mondjuk én is belassulok és akkor kell minimum 3 perc, hogy a dolgok leessenek de hát ez van. Máskor meg pörgök mint állat..

2014. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező én is pont ilyen vagyok.
2014. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne egyél édeset és igyál sok citrom levet, meg szedj magnézium tablettát. Érdemes reggelente 1 pohár sós vizet is inni. ... a kávé is jó, mert sok benne az antioxidáns!
2014. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Én nem mondanám magam nagyon fáradékonynak, de egy alapszinten vagyok. 6-7 óra alvás után nem vagyok álmos, annál kevesebbnél viszont igen. Bár nekem lehet segít hogy ha tudok akkor délután egy vagy két órára akár ülve is elszundítok. Utána frissebben folytatom a munkát, amit kell. Ha tudsz sportolj, friss levegőn, az is segíthet
2014. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!