Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! A kocsitok mennyire...

Férfiak! A kocsitok mennyire a magánszférátok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 21:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%
Mi?
2019. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted?

Kis túlzással jobban rendben tartom, mint a lakásomat.

Vezetni más nem vezeti, nem szeretem odaadni másnak.

Ha szerelőnél van, akkor szabályosan ideges vagyok, hogy mikor lesz végre kész stb stb.

Mondjuk én autób/zi vagyok, és nem is egy tömegmodellről van szó

2019. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nagyjából hasonlóképpen, mint a lakásom. Nemdohányzóként pl nem engedek senkinek sem rágyújtani benne.
2019. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, így-ilyesmiket értettem alatta. Hogy mennyire van hozzádnőve, mennyire félted, másoknak mit engedsz, esetleg kiket szállítasz benne, kiket nem szívesen, hol hagyod ott parkolni, ilyesmik...
2019. jún. 1. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az kimaradt amit a harmadik írt, dohányzás szóba sem jöhet benne.

Pakolni mindig nagyon megnézem hol és hogyan állok meg.


#3

2019. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a második voltam az előző válaszban
2019. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor a 3-asnak is átment a kérdés. köszönöm
2019. jún. 1. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a 3. választ. Persze totál megértettem. Én is autóbuzgár vagyok, régebben különleges autóim voltak, ott pláne az volt, hogy utcán nem hagytam ott, csak bekamerázott parkolóban, garázsban stb. Járdára nem álltam fel és földúton nem közlekedtem vele, mert alacsony volt. Havas latyakos sós télies útviszonyok között sem használtam, stb stb. Ma már sajnos nincs különleges autóm, de a lakás jellegű magánszféra él továbbra is. És a bagó tilos benne. Annó a legutóbbi ún különleges autóban egy randin egy csaj kérdés nélkül rágyújtott. Ki is vágtam mint a cicát kakilni.
2019. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon. Úgy értem, hogy figyelek, hova, milyen közelre parkolok, mert tudom, hogy az emberek tesznek rá más értékére. Nekem is pattintottak már le festéket a bal hátsó sárvédőmön. Karcolták is meg a kocsit és otthagyták simán. Odaadnám a nőmnek, ha lenne, de csak, ha nem béna a vezetésben, illetve nem kuplungol, ha kell, ha nem, mert észrevettem, hogy sok nő orrba-szájba használja a kuplungot, ami kinyírja idő előtt a kinyomócsapágyat, tárcsát is. Rágyújtani tilos benne, mert bevenné a kárpit a füstszagot, enni szintén, mert én takarítom. Részeget sem szívesen szállítok benne, maximum akkor, ha tuti nem okádik be.

Minden önfényezés nélkül írom, hogy nagyon jól vezetek, dinamikusan, de nem veszélyesen, érzem az autót, jól parkolok és precízen betartom a közlekedési szabályokat. Éppen ezért rühellem az indexelni, parkolni pontosan nem tudó, közlekedési szabályokat általánosságban be nem tartó, nem törődöm embereket. 31F

2019. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Céges autóm van, így még inkább igyekszem rá vigyázni.


Azt észrevettem, hogy akárhogy igyekszem, a külseje erősen amortizálódik. Az antennát szeretik a macskák, mindig megrágják, plusz látom ahogy a dög próbált felkaparni a kocsin és össze cseszte a fényezést.


Igyekszem "hülye biztosan" parkolni, nem szűk helyekre, szélső oldalra, régóta ott álló autók mellé, de így is azt látom, hogy itt egy kis karcolás ott egy kis karcolás. Első, hátsó ajtómra is rányitottak, de úgy rendesen. Plusz a hátsó rész is meg van húzva, fogalmam sincs, mikor, ki csinálta, mert hogy nem én, az biztos.


Mondjuk az sem segít, hogy elég proli környéken lakom. Panel lakótelep, szemben kisegítő iskola, sok az öreg banyatankos. Naponta látom, hogy ahogy jönnek-mennek a kocsik között, simán nekivernek bármit. Meg alapvetően Budapest nem az a vigyázunk más értékeire város, bár ez máshol is elmondható.

2019. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!